VIDEO VIVY!

Karolina Ferenstein-Kraśko zdradziła majówkowe plany! 

I to wcale nie będzie odpoczynek!

Monika Katarzyna Krupska 30 kwietnia 2018 13:00

Majówka to jeden z dłuższych urlopów w kraju. Odpowiednio zaplanowana w tym roku może trwać nawet 9 dni. Oficjalnie rozpoczyna się, jednak dopiero jutro - 1 maja! Ostatnio spytaliśmy gwiazdy, gdzie spędzą długo wyczekiwane wolne. I tak Julia Wieniawa i Antek Królikowski zdradzili nam, że będą odpoczywać w Hiszpanii, a Joanna Przetakiewicz powiedziała, że wybierze się na południe Francji. Projektantka w tym roku będzie zarówno odpoczywać, jak i pracować. 

Podobne plany, ale w Polsce ma Karolina Ferenstein-Kraśko. Żona dziennikarza majówkę spędzi w stadninie koni w Gałkowie. „Ja zawsze w takie momenty, kiedy wszyscy odpoczywają, jak właśnie wakacje, majówka, weekendy, to zazwyczaj w 99 procentach pracuje”, wyznaje. Dodaje, że praca jest jej pasją i wszystko idealnie się łączy. 

Ferenstein-Kraśko uwielbia konie. Ostatnio wydała książkę na ten temat. „O czym jest moja książka? O pasji, która w mojej rodzinie objęła już cztery pokolenia, o tym jaką cenę trzeba za nią zapłacić i poradnikiem dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z jeździectwem”, mówi rozentuzjazmowana autorka.

Konie. Pasja od pokoleń powstawała dwa lata. Dokładnie tyle ile lat ma jej córka Lara. Karolina śmieje się, że wtedy, gdy „normalni” rodzice odpoczywają po ciężkim dniu, opiekując się małym dzieckiem, ona pisała. „Dlatego zajęło mi to tyle czasu. Pisałam po nocach, kiedy Lara spała. Mam to szczęście, że moja córka od samego początku przesypiała całe noce. Miałam więc kiedy zająć się pisaniem”, opowiada.

A wy jakie macie plany na majówkę?  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…