Karolina też jest fotomodelką!

Monika Katarzyna Krupska 17 czerwca 2018 18:00

Dokładnie 6 lat temu w 2012 roku do polskiego show-biznesu weszła Natalia Siwiec. Modelka została przyłapana na trybunach przez paparazzi podczas kibicowania piłkarzom na Mistrzostwach Europy. Pozycja Siwiec przez lata była nie do podważenia, jednak teraz mamy kolejne rozgrywki, mianowicie trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Fotoreporterzy i tym razem nie zawiedli i uchwycili na zdjęciach kolejną piękną brunetkę, która być może pokona Natalię Siwiec! Kim jest Karolina Emus typowana na nową miss Mundialu? 

Karolina Emus nowa miss Mistrzostw? 

Karolina Emus tak samo, jak Natalia Siwiec jest modelką i fotomodelką! 28-latka pochodzi z Poznania, obecnie mieszka w Warszawie. „Nie obrażam się na porównania do Natalii Siwiec. Lubię Natalię. Jest pozytywną i serdeczną dziewczyną”, powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

28-latka ma również drugi zawód, który pomaga jej w zachowaniu pięknej sylwetki. Karolina jest instruktorką fitness. Zobaczcie naszą galerię i napiszcie, co myślicie o nowej Miss Mundialu.  

 

1/5
Karolina Emus
Copyright @EasNews
1/5

Karolina Emus ma 28 lat 

2/5
Karolina Emus nowa miss
Copyright @instagram@karolinaemus
2/5

Jest z Poznania 

3/5
Karolina Emus nowa miss
Copyright @instagram@karolinaemus
3/5

Obecnie mieszka w Warszawie 

4/5
Karolina Emus nowa miss
Copyright @instagram@karolinaemus
4/5

Karlina jest instruktorką fitnessu 

5/5
Karolina Emus nowa miss
Copyright @instagram@karolinaemus
5/5

Pracuje też w modelingu 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.