Karolina też jest fotomodelką!

Monika Katarzyna Krupska 17 czerwca 2018 18:00

Dokładnie 6 lat temu w 2012 roku do polskiego show-biznesu weszła Natalia Siwiec. Modelka została przyłapana na trybunach przez paparazzi podczas kibicowania piłkarzom na Mistrzostwach Europy. Pozycja Siwiec przez lata była nie do podważenia, jednak teraz mamy kolejne rozgrywki, mianowicie trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Fotoreporterzy i tym razem nie zawiedli i uchwycili na zdjęciach kolejną piękną brunetkę, która być może pokona Natalię Siwiec! Kim jest Karolina Emus typowana na nową miss Mundialu? 

Karolina Emus nowa miss Mistrzostw? 

Karolina Emus tak samo, jak Natalia Siwiec jest modelką i fotomodelką! 28-latka pochodzi z Poznania, obecnie mieszka w Warszawie. „Nie obrażam się na porównania do Natalii Siwiec. Lubię Natalię. Jest pozytywną i serdeczną dziewczyną”, powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

28-latka ma również drugi zawód, który pomaga jej w zachowaniu pięknej sylwetki. Karolina jest instruktorką fitness. Zobaczcie naszą galerię i napiszcie, co myślicie o nowej Miss Mundialu.  

 

1/5
Karolina Emus
Copyright @EasNews
1/5

Karolina Emus ma 28 lat 

2/5
Karolina Emus nowa miss
Copyright @instagram@karolinaemus
2/5

Jest z Poznania 

3/5
Karolina Emus nowa miss
Copyright @instagram@karolinaemus
3/5

Obecnie mieszka w Warszawie 

4/5
Karolina Emus nowa miss
Copyright @instagram@karolinaemus
4/5

Karlina jest instruktorką fitnessu 

5/5
Karolina Emus nowa miss
Copyright @instagram@karolinaemus
5/5

Pracuje też w modelingu 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.