Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM SIĘ MÓWI

„Teraz jest tak, że jest dobrze, dzieci są dla nas najważniejsze”. Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znów są razem?

Olga Figaszewska 11 sierpnia 2017 19:00
Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Ich związek to idealny materiał na scenariusz brazylijskiej telenoweli… Niedawno pisaliśmy, że Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znów się rozstali. Tymczasem, okazuje się, że aktor „zmienił myślenie” i teraz będzie więcej czasu poświęcał rodzinie!

 

Zobacz też: Kolejne rozstania i powroty… Oto historia burzliwej miłości Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

 

Rozstanie czy wielka miłość?

To chyba jedna z najbardziej burzliwych relacji polskiego show-biznesu. Jeszcze kilka lat temu Tomasz Karolak nie czuł potrzeby sfinalizowania swojego związku z Violą Kołakowską.   Zwrot akcji nastąpił w maju zeszłego roku, kiedy w końcu podjął męską decyzję i oświadczył się ukochanej niemal na scenie swojego Teatru IMKA. Ślubne plany spełzły jednak na niczym, bo niedawno… znów się rozstali. W jednym z wywiadów, Viola Kołakowska mówiła, że  była to ich wspólna decyzja.

Teraz, jeśli wierzyć doniesieniom „Super Expressu”, para znów chce reanimować swój związek! Co się wydarzyło?

 

Polecamy: Tomasz Karolak jednak nie weźmie ślubu z Violettą Kołakowską? „Nie skupiamy się na dacie” 

 

Tomasz Karolak w końcu się ustatkuje?

Podobno aktor przeszedł prawdziwą metamorfozę po tym jak w kwietniu trafił do szpitala, gdzie wycięto mu wyrostek robaczkowy. Nie obyło się bez komplikacji, Tomasz miał zapalenie otrzewnej i walczył o życie. Te doświadczenia spowodowały, że Karolak nie tylko schudł ponad 20 kilogramów, ale przede wszystkim zmienił swoje podejście do życia.

„Trochę zmieniłem myślenie, od nowego sezonu będę więcej czasu poświęcał rodzinie, to już jest ten etap. Po tym, jak ostatnio wylądowałem w szpitalu, przewartościowałem życie totalnie. Co jest ważne, co jest nieważne”, mówi aktor w „Super Expressie”. Karolak zrezygnował z rozrywkowego trybu życia i sprzedał… swoją ukochaną kolekcję luksusowych aut, wartą około dwóch milionów złotych! Pozbył się wszystkich samochodów oprócz Range Rovera i auta Violi.

 

Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska w sesji VIVY! 

 

„Teraz jest tak, że jest dobrze, dzieci są dla nas najważniejsze. Praca, rodzina, na tym się skupiamy. W pewnym momencie przychodzi taki moment, że się widzi tę siłę w rodzinie”, deklaruje Tomasz. Aktor i modelka są rodzicami dwójki dzieci: dziesięcioletniej Leny i czteroletniego Leona. Nowe podejście Karolaka do życia na pewno wyjdzie na dobre całej czwórce.

Zgadzamy się z Tomaszem Karolakiem w stu procentach: w rodzinie siła! i dlatego trzymamy kciuki za jego związek z Violą. Wystarczy już tych burzliwych rozstań.

 

 Zobacz także: Cała prawda o rozstaniu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Czy para faktycznie odwołała ślub?

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?