2 / 5
Copyright @East News

Patrick Swayze doświadczył przemocy z rąk żony?

 

Tuż po śmierci Patricka Swayze do mediów zaczęły docierać niepokojące informacje dotyczące jego toksycznej relacji z żoną. Serwis Radar Online informował, powołując się na osoby z otoczenia aktora (w tym jego bliską przyjaciółkę Charlotte Stevens, która podkreślała, że wiele razy namawiała go do wzięcia rozwodu), że od momentu, w którym zdiagnozowano u niego raka, doświadczał z rąk Lisy Niemi przemocy fizycznej. Wyznanie to było tym bardziej wstrząsające, że w trakcie walki z nowotworem Patrick Swayze niknął w oczach! Lisa Niemi miała również rozporządzać w tym czasie majątkiem męża i decydować, z kim będzie utrzymywał kontakt. Wszystko po to, aby nie wyszły na jaw kompromitujące ją fakty dotyczące znęcania się nad aktorem. Co więcej Stevens twierdziła, że w trakcie 34-letniego małżeństwa Patrick był przez Lisę wielokrotnie zdradzany.

 

Czarę goryczy przelało jednak to, że na kilka tygodni przed śmiercią aktora w kancelarii prawnej pojawiła się... zmieniona wersja testamentu gwiazdora, na mocy której nikt z jego bliskich, czyli matka, bracia i siostra, nie otrzymali ani centa z wycenianego na 40 milionów dolarów majątku! Jak nietrudno się domyślić, cała kwota po śmierci aktora trafiła na konto jego żony. 

 

Jednak najgorsze nastało po tym, jak wdowa odziedziczył bajońską sumę pieniędzy. Zaczęła bowiem na potęgę wyprzedawać majątek Patricka Swayze, łącznie z jego rzeczami osobistymi!

 

Lisa sprzedała wszystko, nawet mercedesa, którego kupił jej w prezencie Patrick”, zwierzała się zdruzgotana siostrzenica Swayze'ego, Danielle, na łamach Radar Online.

 

(na zdjęciu: Patrick Swayze w 1986 roku. Aktor miał wówczas 34 lata).

 

Polecamy też: Sugerowano by go spalić, a stał się hitem pokolenia. Kultowy „Dirty Dancing” właśnie skończył 30 lat

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!