O TYM SIĘ MÓWI

Czy wyrwie się ze szponów nałogu i pokona chorobę? Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Kanye Westa

Sabina Zięba 6 marca 2017 19:30

Nie jest tajemnicą, że ostatnie kilka miesięcy były ciężkie dla Kim Kardashian i Kanye Westa. W październiku ubiegłego roku para została okradziona w hotelu w Paryżu, a w listopadzie West wygłosił na swoim koncercie opinię: "Jeżeli bym głosował, to głosowałbym na Trumpa", za co spadła na niego fala hejtu. Następnie był hospitalizowany, a małżeństwo rapera i projektanta przechodziło poważny kryzys. Po tym, jak zapowiedział nową kolekcję wydawało się, że wraca do formy.

 

Polecamy też: Kanye West zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Yeezy 5! Tym razem nikt nie zemdlał!

 

Niestety 15 lutego jego pokaz Yeezy 5 nie obył się bez kontrowersji. Goście wchodzący do studia Pier59 musieli telefonami podświetlać sobie drogę, ponieważ panowały tam egipskie ciemności. Przy wejściu dowiadywali się również o zakazie robienia zdjęć i filmowania, a sam raper, który na pokaz spóźnił się pół godziny, z budynku wyprosił wszystkich fotoreporterów, również tych wcześniej akredytowanych. Na zakończenie show nie dołaczył on również do swoich modelek. W zamian zrobiła to Kim Kardashian.

 

 

How do you know when a #yeezy show is over? When Kim Kardashian gets up and 🏃🏻‍♀️💨 #yeezyseason5

Post udostępniony przez Sally Holmes (@sallyholmes)

 

Jak donosi OK! Magazine,  Kanye był wówczas pod wpływem silnych środków i chwiał się na własnych nogach. Tabloid wysuwa podejrzenia, że raper uzależniony jest od leków psychotropowych i powołuje się na informatora, który mówi: "Kim bardzo się o niego martwi i jest załamana. Mają ogromne problemy, które stale rosną. Namawia go, żeby poszedł na odwyk."

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?