O TYM SIĘ MÓWI

Czy wyrwie się ze szponów nałogu i pokona chorobę? Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Kanye Westa

Sabina Zięba 6 marca 2017 19:30

Nie jest tajemnicą, że ostatnie kilka miesięcy były ciężkie dla Kim Kardashian i Kanye Westa. W październiku ubiegłego roku para została okradziona w hotelu w Paryżu, a w listopadzie West wygłosił na swoim koncercie opinię: "Jeżeli bym głosował, to głosowałbym na Trumpa", za co spadła na niego fala hejtu. Następnie był hospitalizowany, a małżeństwo rapera i projektanta przechodziło poważny kryzys. Po tym, jak zapowiedział nową kolekcję wydawało się, że wraca do formy.

 

Polecamy też: Kanye West zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Yeezy 5! Tym razem nikt nie zemdlał!

 

Niestety 15 lutego jego pokaz Yeezy 5 nie obył się bez kontrowersji. Goście wchodzący do studia Pier59 musieli telefonami podświetlać sobie drogę, ponieważ panowały tam egipskie ciemności. Przy wejściu dowiadywali się również o zakazie robienia zdjęć i filmowania, a sam raper, który na pokaz spóźnił się pół godziny, z budynku wyprosił wszystkich fotoreporterów, również tych wcześniej akredytowanych. Na zakończenie show nie dołaczył on również do swoich modelek. W zamian zrobiła to Kim Kardashian.

 

 

How do you know when a #yeezy show is over? When Kim Kardashian gets up and 🏃🏻‍♀️💨 #yeezyseason5

Post udostępniony przez Sally Holmes (@sallyholmes)

 

Jak donosi OK! Magazine,  Kanye był wówczas pod wpływem silnych środków i chwiał się na własnych nogach. Tabloid wysuwa podejrzenia, że raper uzależniony jest od leków psychotropowych i powołuje się na informatora, który mówi: "Kim bardzo się o niego martwi i jest załamana. Mają ogromne problemy, które stale rosną. Namawia go, żeby poszedł na odwyk."

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…