Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

To już pewne! Kayne West będzie kandydował na prezydenta USA w 2024 roku!

Wyobrażacie sobie Kim jako pierwszą damę?

Rafał Kowalski 2 września 2018 21:02
Fot. Getty Images

Kanye West już kilka razy w swojej karierze zapowiadał, że zmieni Stany Zjednoczone i zostanie ich prezydentem. Kilka wyborów na to stanowisko już było, a jednak znany raper i mąż Kim Kardashian nie zaistniał na żadnej liście wyborczej... Dlatego większość fanów przestała już wierzyć w jego huczne zapowiedzi. Aż do teraz, kiedy w ostatnim wywiadzie, gwiazdor złożył mocną deklarację!

Kanye West wystartuje w wyborach w 2014 roku

W rozmowie z Power 92 Chicago Kanye West obiecał, że na pewno będzie walczył o urząd Prezydenta, ale dopiero za 6 lat! Raper zdążył już jednak złożyć już pierwszą obietnicę wyborczą. „Jedną z najważniejszych rzeczy dla mnie jako prezydenta będzie przemysł medyczny. Zrobię wszystko, by być pewnym, że on rozkwitnie”, powiedział w wywiadzie.

Ponadto celebry ta stwierdził, że ma jeszcze jedną cechę, która pomoże mu być dobrym przywódcą. „Jest jedna rzecz, której nauczyłem się, kiedy obcując z Jayem-Z czy będąc z moją żoną - nie można szastać i roztrwaniać pieniędzy. To problem wielu radykalnych przywódców z przeszłości”, usłyszeliśmy.

Przyznamy, że wciąż nie możemy uwierzyć, że obietnica rapera o kandydowaniu na prezydenta USA kiedyś może stać się prawdą. A jeśli wygra? To Kim Kardashian zostanie pierwszą damą Stanów Zjednoczonych! Jeszcze nie jesteśmy na to gotowi, ale będziemy z przyjemnością śledzić bieg wydarzeń. Oddalibyście głos na gwiazdora?  

Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.