Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kto dołączy do grona trenerów The Voice of Poland!

To prawdziwe zaskoczenie dla fanów programu!

Olga Figaszewska 10 lipca 2019 15:51
Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe

To już pewne! W 10. edycji The Voice of Poland do grona jury dołączy Kamil Bednarek! Spekulacje potwierdził menadżer artysty. Kogo zastąpi?

Kamil Bednarek w The Voice of Poland

To prawdziwe zaskoczenie dla fanów muzycznego show. Okazuje się, że w dziesiątej, jubileuszowej edycji  The Voice of Poland na słynnym czerwonym fotelu zasiądzie Kamil Bednarek. Informację potwierdził menadżer artysty, Mateusz Posyniak na facebookowej grupie „Załoga Bednarka”.

Nikt nie ma wątpliwości, że wokalista świetnie odnajdzie się w programie. Sam brał udział w podobnym przedsięwzięciu. Kilka lat temu zajął drugie miejsce w finale Mam talent.  Od tamtej pory nie zwalnia tempa. Kamil Bednarek dziś jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia. A utwory „Cisza”, „Chwile jak te”, „Talizman” zna cała Polska.

W poprzedniej edycji na trenerskich fotelach zasiadali: Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Michał Szpak i Piotr Cugowski. Kogo jeszcze oprócz Kamila Bednarka zobaczymy w The Voice of Poland? Wkrótce się o tym przekonamy. Już pod koniec lipca wystartują przesłuchania w ciemno. Nowych odcinków programu możemy spodziewać się jesienią na antenie TVP 2! 

Kamil Bednarek
Fot. Instagram @kamilbednarek

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.