Kamil Bednarek
Fot. Instagram @kamilbednarek
O TYM SIĘ MÓWI

Kamil Bednarek uratował życie swojej fance. Chciała popełnić samobójstwo

Co takiego zrobił dla niej wokalista?

Gabriela Czernecka 2 lutego 2019 07:00
Kamil Bednarek
Fot. Instagram @kamilbednarek

Kamil Bednarek to jeden z młodych artystów, któremu udało się rozwinąć karierę muzyczną po Mam Talent. Choć ostatecznie w show TVN zajął drugie miejsce, to świetnie odnalazł się na polskiej scenie muzycznej. Nie było jednak łatwo. W 2011 roku przeszedł zabieg wycięcia polipa, umiejscowionego na strunie głosowej, ale nie poddał się i już w kolejnym roku powrócił jako juror w programie Bitwa na głosy. Nic dziwnego, że dla wielu jest wzorem. I jak prawdziwy idol troszczy się o swoich fanów. Kamil Bednarek uratował życie fanki!

Kamil Bednarek uratował życie fance. Chciała popełnić samobójstwo

Kamil Bednarek to jedne z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Ma fanki w całej Polsce, które nieustannie czekają na każdy jego utwór, koncert, oficjalny zlot  bądź gościnny występ. Jako młody artysta od samego początku i za każdym razem poświęca bardzo dużo czasu swoim fanom. Podczas jednego z nich usłyszał mrożące krew w żyłach wyznanie. „Była taka dziewczyna, która planowała popełnić samobójstwo”, przyznał Kamil Bednarek w rozmowie z dziennikarzem Życia na gorąco

Jak przyznaje, po takich słowach nie mógł pozostawić fanki samej sobie. Postanowił zrobić wszystko, by pomóc jej wyjść z dołka. Wpadł na pomysł, że po każdym swoim koncercie będzie poświęcał jej chwilę czasu na rozmowę.  „Przychodź, proszę, rozmawiajmy”, przekonywał ją.

 I faktycznie artysta zrobił co w swojej mocy. Ostatecznie dziewczynie udało się uporać z traumatycznymi przeżyciami.  

Kamil Bednarek
Fot. AKPA

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Bednarek (@kamilbednarek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?