Ewa Chodakowska, kalendarz Ewy Chodakowskiej, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE, materiały prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

„Obydwie kochamy piękny design’’. Przyjaciółka Ewy Chodakowskiej przygotowała niezwykły prezent dla fanek trenerki!

Damian Duda 19 listopada 2017 15:00
Ewa Chodakowska, kalendarz Ewy Chodakowskiej, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE, materiały prasowe

 

Ewa Chodakowska wie, jak nas zaskoczyć. Trenerka, która na co dzień motywuje swoje fanki, postanowiła zapewnić im dodatkowe wsparcie w postaci... stylowego kalendarza! 

 

Zobacz też: Chodakowska, Lewandowska, Gessler... Gwiazdy piszą książki i… na nich zarabiają! Wiemy, która najwięcej

Kalendarz od przyjaciółki Ewy Chodakowskiej 

Stylowy kalendarz, którego autorką jest przyjaciółka Ewy Chodakowskiej, to świetna propozycja dla wszystkich kobiet! Można w nim zapisać nie tylko liczne obowiązki, ale również.., rozpisać trening! 

 

Simple Calendar 2018 to stylowy kalendarz i planner stworzony z myślą o życiu kobiet od Love Simple Creations. To ekskluzywne wydanie, które wyróżnia się elegancją, minimalizmem i nowoczesną formą. Simple Calendar to podręczny format A5 / 404 strony, stylowy dodatek złoceń na okładce i wklejkach, utwardzona okładka zabezpieczona metalowymi okuciami. Wnętrze wyróżnia się czystą grafiką oraz papierem wysokiej jakości. 


Sprawdź na: lovesimple.pl i Bebio.pl

 

Kalendarz Ewy Chodakowskiej
Fot. materiały prasowe

 

Kalendarz Ewy Chodakowskiej
Fot. materiały prasowe

Sukcesy Ewy Chodakowskiej

Każda kampania promocyjna z udziałem trenerki kończy się sukcesem. Chodakowska niedawno opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym przyznała, że produkty, które promuje swoim imieniem i nazwiskiem, sprzedają się wyjątkowo dobrze! „Od czego tu zacząć? Chyba od #BeRaw! Nie nadążamy z produkcją... Fala zamówień spadła na nas lawinowo.. puste półki w sklepach mówią same za siebie.. Z jednej strony PROBLEM.. z drugiej strony SUKCES jakiego się nie spodziewałam 😅😅 Mogłam tylko pomarzyć o tym, ze nasze produkty zostaną pozytywnie przyjęte.. ale czegoś takiego nie przewidziałam ❤️❤️ Droga rekomendacji z ust do ust to najlepsza droga 🙏🏻🙏🏻 To Ty decydujesz po co sięgasz.. co wybierasz.. lubisz? Polecasz dalej.. nie lubisz? Odradzasz lub ignorujesz.. taka kolej rzeczy i jest to najbardziej sprawiedliwa ocena!’’, napisała Chodakowska.

 

 

Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielińska/ Move Picture

Ewa Chodakowska w sesji dla VIVY!, kwiecień, 2015 r. 

 

Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielińska/ Move Picture

Ewa Chodakowska w sesji dla VIVY!, kwiecień, 2015 r. 

 

Zobacz też: „Moje batony to SZTOS pod każdym względem!”. Czy Ewa Chodakowska skopiowała pomysł Anny Lewandowskiej?!

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.