Ewa Chodakowska, kalendarz Ewy Chodakowskiej, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE, materiały prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

„Obydwie kochamy piękny design’’. Przyjaciółka Ewy Chodakowskiej przygotowała niezwykły prezent dla fanek trenerki!

Damian Duda 19 listopada 2017 15:00
Ewa Chodakowska, kalendarz Ewy Chodakowskiej, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE, materiały prasowe

 

Ewa Chodakowska wie, jak nas zaskoczyć. Trenerka, która na co dzień motywuje swoje fanki, postanowiła zapewnić im dodatkowe wsparcie w postaci... stylowego kalendarza! 

 

Zobacz też: Chodakowska, Lewandowska, Gessler... Gwiazdy piszą książki i… na nich zarabiają! Wiemy, która najwięcej

Kalendarz od przyjaciółki Ewy Chodakowskiej 

Stylowy kalendarz, którego autorką jest przyjaciółka Ewy Chodakowskiej, to świetna propozycja dla wszystkich kobiet! Można w nim zapisać nie tylko liczne obowiązki, ale również.., rozpisać trening! 

 

Simple Calendar 2018 to stylowy kalendarz i planner stworzony z myślą o życiu kobiet od Love Simple Creations. To ekskluzywne wydanie, które wyróżnia się elegancją, minimalizmem i nowoczesną formą. Simple Calendar to podręczny format A5 / 404 strony, stylowy dodatek złoceń na okładce i wklejkach, utwardzona okładka zabezpieczona metalowymi okuciami. Wnętrze wyróżnia się czystą grafiką oraz papierem wysokiej jakości. 


Sprawdź na: lovesimple.pl i Bebio.pl

 

Kalendarz Ewy Chodakowskiej
Fot. materiały prasowe

 

Kalendarz Ewy Chodakowskiej
Fot. materiały prasowe

Sukcesy Ewy Chodakowskiej

Każda kampania promocyjna z udziałem trenerki kończy się sukcesem. Chodakowska niedawno opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym przyznała, że produkty, które promuje swoim imieniem i nazwiskiem, sprzedają się wyjątkowo dobrze! „Od czego tu zacząć? Chyba od #BeRaw! Nie nadążamy z produkcją... Fala zamówień spadła na nas lawinowo.. puste półki w sklepach mówią same za siebie.. Z jednej strony PROBLEM.. z drugiej strony SUKCES jakiego się nie spodziewałam 😅😅 Mogłam tylko pomarzyć o tym, ze nasze produkty zostaną pozytywnie przyjęte.. ale czegoś takiego nie przewidziałam ❤️❤️ Droga rekomendacji z ust do ust to najlepsza droga 🙏🏻🙏🏻 To Ty decydujesz po co sięgasz.. co wybierasz.. lubisz? Polecasz dalej.. nie lubisz? Odradzasz lub ignorujesz.. taka kolej rzeczy i jest to najbardziej sprawiedliwa ocena!’’, napisała Chodakowska.

 

 

Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielińska/ Move Picture

Ewa Chodakowska w sesji dla VIVY!, kwiecień, 2015 r. 

 

Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielińska/ Move Picture

Ewa Chodakowska w sesji dla VIVY!, kwiecień, 2015 r. 

 

Zobacz też: „Moje batony to SZTOS pod każdym względem!”. Czy Ewa Chodakowska skopiowała pomysł Anny Lewandowskiej?!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.