o niej jest głośno

Córka Cindy Crawford przyłapana na randce! Kim jest partner modelki? 

Kaia w tym roku skończy 17 lat!

Monika Katarzyna Krupska 9 maja 2018 10:02

Kaia Gerber to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nastolatek świata. W tym roku skończy 17 lat, a ma za sobą kampanie dla Versace, perfum Daisy Marca Jacobsa, linii kolorowych kosmetyków sygnowanych nazwiskiem tego samego projektanta oraz okładki dla takich magazynów jak Vogue, Teen Vogue, Pop czy LoveGerber od najmłodszych lat nie może narzekać na brak pracy, więc wydawać by się mogło, że w tym pędzie i biegu nie ma czasu na miłość! Pozory jak to zazwyczaj bywa i w tym przypadku okazały się mylne. Bo modelka dała się przyłapać paparazzi na randce! 

20 letni aktor i model 

Fotoreporterzy córkę Cindy Crawford spotkali w Prada Resorcie. Nastolatka spacerowała z Luką Sabbatem. 20-latek jest modelelem i aktorem. O sobie mówi: młody i twórczy przedsiębiorca. Sabbat na swoim koncie ma współpracę m.in. z Dolce & Gabbana czy Hugo Boss. Jego konto na Intagramie oberwuje ponad milion użytkowników!

Kaia z Luką wyglądali na bardzo szczęśliwych. Myślicie, że są parą? Pasują do siebie?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.