o niej jest głośno

Córka Cindy Crawford przyłapana na randce! Kim jest partner modelki? 

Kaia w tym roku skończy 17 lat!

Monika Katarzyna Krupska 9 maja 2018 10:02

Kaia Gerber to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nastolatek świata. W tym roku skończy 17 lat, a ma za sobą kampanie dla Versace, perfum Daisy Marca Jacobsa, linii kolorowych kosmetyków sygnowanych nazwiskiem tego samego projektanta oraz okładki dla takich magazynów jak Vogue, Teen Vogue, Pop czy LoveGerber od najmłodszych lat nie może narzekać na brak pracy, więc wydawać by się mogło, że w tym pędzie i biegu nie ma czasu na miłość! Pozory jak to zazwyczaj bywa i w tym przypadku okazały się mylne. Bo modelka dała się przyłapać paparazzi na randce! 

20 letni aktor i model 

Fotoreporterzy córkę Cindy Crawford spotkali w Prada Resorcie. Nastolatka spacerowała z Luką Sabbatem. 20-latek jest modelelem i aktorem. O sobie mówi: młody i twórczy przedsiębiorca. Sabbat na swoim koncie ma współpracę m.in. z Dolce & Gabbana czy Hugo Boss. Jego konto na Intagramie oberwuje ponad milion użytkowników!

Kaia z Luką wyglądali na bardzo szczęśliwych. Myślicie, że są parą? Pasują do siebie?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.