Maja Ostaszewska leży do góry nogami na zielonym tle
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Diagnoza? Będzie kryminał. Będą emocje! Wiemy, co będzie się działo w drugim sezonie serialu „Diagnoza”!

Katarzyna Piątkowska 3 lutego 2018 14:00
Maja Ostaszewska leży do góry nogami na zielonym tle
Fot. materiały prasowe

 

Anna (Maja Ostaszewska) jako ofiara wypadku trafiła do szpitala w Rybniku. Niestety okazuje się, że straciła pamięć. Traf chciał, że pracuje w nim jej były partner, ojciec jej dzieci, doktor Jan Artman (Adam Woronowicz). Anna jechała na spotkanie z prawnikiem, gdyż starała się odzyskać dzieci. Z mozołem i pomocą Michała (Maciej Zakościelny) odzyskała i pamięć i dzieci. Wydawałoby się, że scenarzyści nie mają już co wymyślać, bo przecież wszystko zakończyło się happy endem. A jednak!

 

Polecamy także: Przed nami finałowy odcinek serialu „Diagnoza”! Oto 7 powodów, za które go pokochaliśmy!

 

Będzie drugi sezon Diagnozy!

Jednak dwa miliony widzów nie może się mylić… Stacja TVN podjęła decyzję o kolejnej serii serialu Diagnoza. Od 20 lutego w każdy wtorek znów będziemy świadkami wydarzeń w rybnickim szpitalu.

 

To będzie wyjątkowe połączenie wątków kryminalnych i medycznych. Pojawią się nowe postaci, Gustaw (Łukasz Simlat) i Oliwier (Jan Englert) i rzucą nowe światło na związek Anny i Jana.

 

Maja Ostaszewska i Łukasz Simlat, scena z serialu
Fot. materiały prasowe

Jan Englert, scena z serialu
Fot. materiały prasowe

 

Artman nie pojedzie do Berlina, gdzie starał się o stanowisko dyrektora kliniki. Zostaje w Polsce. Czy będzie się chciał zemścić na Annie za to, że zabrała mu dzieci? W kolejnych 13 odcinkach na pewno znajdziemy odpowiedzi na pytania jakie tajemnice skrywa przeszłość Anny i Jana i czy to na pewno on jest czarnym charakterem.

 

Maja Ostaszewska siedzi za nią stoi Maciej Zakościelny i sprawdzają coś w komputrzene
Fot. materiały prasowe

Czytaj też: To jej czas! Maja Ostaszewska zachwyca w serialu „Diagnoza”. Oto 5 powodów, dla których pokochali ją widzowie

 

Kłopoty Anny

„Pojawi się zupełnie nowy wątek kryminalny, mroczny i tajemniczy”, mówiła dla Telemagazynu Maja Ostaszewska.

 

Główna scenarzystka serialu Katarzyna Śliwińska–Kłosowicz również uchyliła rąbka tajemnicy. W rozmowie z Wirtualnymi mediami powiedziała:

 

„Wydaje się, że Anna wie już wszystko o sobie i swojej przeszłości. Ale w kolejnej serii okaże się, że jest zupełnie inaczej. W jej życiu pozostało jeszcze wiele nierozwikłanych zagadek, a ważną rolę odgrywa w nich Artman. Leśniewska będzie musiała ponownie stawić mu czoła. Ale nowy sezon to także nowa intryga. Anna zostanie wplątana w poważną sprawę kryminalną. Żeby odkryć prawdę zmierzy się z ludźmi, którzy nie mają skrupułów”.

 

Zobacz też: „Ludzie boją się do mnie podejść na ulicy”. Adam Woronowicz zdradził, jak udział w „Diagnozie” odbija się na jego prywatnym życiu

 

Ulubieńcy widzów

Scenarzyści postanowili też rozwinąć wątek Wandy Jureczko, którą gra Sonia Bohosiewicz. Aktorka Wirtualnym mediom powiedziała, że akcja serialu przesunie się poza szpital, do domu jej bohaterki.

 

Piotr Sadzik (Michał Czernecki) po raz piąty zostanie ojcem. Nadopiekuńczość doktor Kalety (Aleksandra Konieczna) zepsuje jej relacje z synem Kacprem (Antoni Królikowski), a w jej życiu pojawi się mężczyzna Karol (Wojciech Zieliński), który sprawi, że kariera  i reputacja pani ordynator zawisną na włosku. Kaja (Anna Smołowik) zwiąże się z Tomaszem (Tomasz Drabek), ale nie będzie potrafiła zapomnieć o Michale. czy to wpłynie na stosunki między braćmi?

 

Maciej Zakościelny, scena z serialu
Fot. materiały prasowe

Maja Ostaszewska i Maciej Zakościelny w lekarskich kitlach stoją oparci o drzwi do szpitalnej sali
Fot. materiały prasowe

 

Jednym słowem, będzie się działo!

Diagnoza już od 20 lutego, w każdy wtorek o godz. 21.30 na antenie TVN.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.