Telewizja

Diagnoza? Będzie kryminał! Będą emocje! Będzie się działo!

Wiemy co wydarzy się w drugim sezonie serialu „Diagnoza”.

Katarzyna Piątkowska 20 lutego 2018 19:00

Anna (Maja Ostaszewska) jako ofiara wypadku trafiła do szpitala w Rybniku. Niestety okazuje się, że straciła pamięć. Traf chciał, że pracuje w nim jej były partner, ojciec jej dzieci, doktor Jan Artman (Adam Woronowicz). Anna jechała na spotkanie z prawnikiem, gdyż starała się odzyskać dzieci. Z mozołem i pomocą Michała (Maciej Zakościelny) odzyskała i pamięć i dzieci. Wydawałoby się, że scenarzyści nie mają już co wymyślać, bo przecież wszystko zakończyło się happy endem. A jednak!

Będzie drugi sezon Diagnozy!

Jednak dwa miliony widzów nie może się mylić… Stacja TVN podjęła decyzję o kolejnej serii serialu Diagnoza. Od 20 lutego w każdy wtorek znów będziemy świadkami wydarzeń w rybnickim szpitalu.

To będzie wyjątkowe połączenie wątków kryminalnych i medycznych. Pojawią się nowe postaci, Gustaw (Łukasz Simlat) i Oliwier (Jan Englert) i rzucą nowe światło na związek Anny i Jana.

Pojawi się zupełnie nowy wątek kryminalny, mroczny i tajemniczy

Artman nie pojedzie do Berlina, gdzie starał się o stanowisko dyrektora kliniki. Zostaje w Polsce. Czy będzie się chciał zemścić na Annie za to, że zabrała mu dzieci? W kolejnych 13 odcinkach na pewno znajdziemy odpowiedzi na pytania jakie tajemnice skrywa przeszłość Anny. Czy to na pewno grany przez Adama Woronowicza Jan jest czarnym charakterem?

Kłopoty Anny

Główna scenarzystka serialu Katarzyna Śliwińska–Kłosowicz również uchyliła rąbka tajemnicy. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia powiedziała:

„Wydaje się, że Anna wie już wszystko o sobie i swojej przeszłości. Ale w kolejnej serii okaże się, że jest zupełnie inaczej. W jej życiu pozostało jeszcze wiele nierozwikłanych zagadek, a ważną rolę odgrywa w nich Artman. Leśniewska będzie musiała ponownie stawić mu czoła. Ale nowy sezon to także nowa intryga. Anna zostanie wplątana w poważną sprawę kryminalną. Żeby odkryć prawdę zmierzy się z ludźmi, którzy nie mają skrupułów”.

Ulubieńcy widzów

Scenarzyści postanowili też rozwinąć wątek Wandy Jureczko, którą gra Sonia Bohosiewicz. Aktorka Wirtualnym mediom powiedziała, że akcja serialu przesunie się poza szpital, do domu jej bohaterki.

Piotr Sadzik (Michał Czernecki) po raz piąty zostanie ojcem. Nadopiekuńczość doktor Kalety (Aleksandra Konieczna) zepsuje jej relacje z synem Kacprem (Antoni Królikowski), a w jej życiu pojawi się mężczyzna Karol (Wojciech Zieliński), który sprawi, że kariera  i reputacja pani ordynator zawisną na włosku. Kaja (Anna Smołowik) zwiąże się z Tomaszem (Tomasz Drabek), ale nie będzie potrafiła zapomnieć o Michale. czy to wpłynie na stosunki między braćmi?

Diagnoza już od 20 lutego, w każdy wtorek o godz. 21.30 na antenie TVN.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.