Żyłowie wciąż obrzucają się błotem w mediach...

Gabriela Czernecka 30 lipca 2018 16:29

Konflikt Justyny i Piotra Żyłów, który toczy się na łamach mediów, wciąż trwa. W rozmowie z Twoim Imperium Justyna Żyła znów zabrała głos na temat romansu swojego męża i rozpadu rodziny. Co powiedziała?

Justyna Żyła ma kochanka? 

Małżeństwo Żyłów chyli się ku upadkowi... Para szczegółami ze swojego prywatnego życia dzieli się w sieci od kilku miesięcy. Głośnym echem odbiła się głównie okładka Justyny Żyły w Playboyu, gdzie małżonka skoczka szczegółowo opisała to, jak obecnie wygląda jej związek. Do tej pory to Justyna była bardziej aktywna medialnie. Próbowała przekonać męża do powrotu, przyznała w social mediach, że ją zdradził, a przed emisją reportażu w TVN oskarżyła Piotra o znęcanie się nad nią. 

Piotr Żyła tydzień temu po raz pierwszy tak szczegółowo odniósł się do konfliktu z żoną. Zaprzeczył słowom małżonki twierdząc że o to ona go zdradziła i spakowała mu manatki. „Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Ona teraz chce znowu wrócić do mnie, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję o rozwodzie.” Sportowiec twierdzi, że dla dobra dwójki dzieci próbował ratować swoje małżeństwo, ale dwukrotna terapia nie przyniosła efektów. „Podjąłem decyzję o rozwodzie. Trzeba funkcjonować od nowa”, powiedział stanowczo.

Innego zdania wciąż jest żona skoczka, Justyna Żyła, która podtrzymuje swoją wersję. „Nie mam kochanka, a na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził. Dziećmi nadal się nie interesuje”, podsumowuje dla Twojego Imperium.

Para wciąż tkwi w konflikcie, który co wszystko na to wskazuje, zakończy się w sądzie... 

1/5
Piotr Żyła
Copyright @East News
1/5

Tydzień temu stacja TVN wyprodukowała materiał Uwagi TVN, w którym Piotr Żyła opowiedział o relacjach z żoną, Justyną.

2/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła FB
Copyright @
2/5

Para od dłuższego czasu prowadzi swój konflikt medialnie, publikując w sieci wpisy.

3/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Copyright @FB
3/5

Justyna Żyła jako pierwsza zamieściła wpis, w którym oskarżyła męża o zdradę, tymczasem jej mąż twierdzi, że to ona oświadczyła mu, że ma kochanka.

4/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Copyright @Facebook @Piotr Żyła
4/5

Para ze względu na dwójkę dzieci próbuje dojść do porozumienia.

5/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Copyright @Instagram/@justynazyla
5/5

Czy małżeństwo Żyłów da się jeszcze uratować?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?