Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła weźmie udział w nowej edycji Tańca z gwiazdami?!

Jak poradzi sobie na parkiecie?

Weronika Kostyra 3 stycznia 2019 11:26
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Lista uczestników kolejnej edycji show Taniec z gwiazdami wydłuża się. Wszystko wskazuje na to, że jedną z uczestniczek będzie Justyna Żyła! Nowa edycja zapowiada się więc bardzo emocjonująca… Kogo jeszcze zobaczymy w tanecznym pojedynku?

Justyna Żyła wystąpi w Tańcu z gwiazdami

Była żona Piotra Żyły w zeszłym roku szturmem podbiła polski show-biznes. Oskarżenia wobec byłego męża i burzliwy rozwód sprawiły, że zainteresowały się nią media. Justyna wykorzystała swoją szansę. Najpierw wystąpiła na okładce magazynu Playboy, dostała własny program w telewizji Active Family "Pierzemy brudy do czysta" , a teraz najpewniej zobaczymy ją w programie Taniec z gwiazdami.

„Kariera ekspartnerki sportowca nabiera rozpędu. Pani Justyna ma być sensacją wiosennej edycji Tańca z gwiazdami. Znalazła się w gronie 12 szczęśliwców, którzy powalczą o Kryształową Kulę. To jedno z najgłośniejszych nazwisk w show-biznesie. W dodatku Justyna lubi tańczyć. Powinna udźwignąć stres, jaki wiążę się z występami na żywo i rywalizacją”, czytamy w tygodniku Świat&Ludzie.

Nową edycję Tańca z gwiazdami zobaczymy w telewizji Polsat wiosną. Wiadomo już, że poza Justyną Żyłą zatańczą w nim Mister Polski Jakub Kucner i znany z telewizji trener fitness Daniel Qczaj. Już nie możemy się doczekać! 

Justyna Żyła na Flesz Fashion Night
Fot. EastNews/Adam Jankowski

Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram/@justynazyla

Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.