Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła weźmie udział w nowej edycji Tańca z gwiazdami?!

Jak poradzi sobie na parkiecie?

Weronika Kostyra 3 stycznia 2019 11:26
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Lista uczestników kolejnej edycji show Taniec z gwiazdami wydłuża się. Wszystko wskazuje na to, że jedną z uczestniczek będzie Justyna Żyła! Nowa edycja zapowiada się więc bardzo emocjonująca… Kogo jeszcze zobaczymy w tanecznym pojedynku?

Justyna Żyła wystąpi w Tańcu z gwiazdami

Była żona Piotra Żyły w zeszłym roku szturmem podbiła polski show-biznes. Oskarżenia wobec byłego męża i burzliwy rozwód sprawiły, że zainteresowały się nią media. Justyna wykorzystała swoją szansę. Najpierw wystąpiła na okładce magazynu Playboy, dostała własny program w telewizji Active Family "Pierzemy brudy do czysta" , a teraz najpewniej zobaczymy ją w programie Taniec z gwiazdami.

„Kariera ekspartnerki sportowca nabiera rozpędu. Pani Justyna ma być sensacją wiosennej edycji Tańca z gwiazdami. Znalazła się w gronie 12 szczęśliwców, którzy powalczą o Kryształową Kulę. To jedno z najgłośniejszych nazwisk w show-biznesie. W dodatku Justyna lubi tańczyć. Powinna udźwignąć stres, jaki wiążę się z występami na żywo i rywalizacją”, czytamy w tygodniku Świat&Ludzie.

Nową edycję Tańca z gwiazdami zobaczymy w telewizji Polsat wiosną. Wiadomo już, że poza Justyną Żyłą zatańczą w nim Mister Polski Jakub Kucner i znany z telewizji trener fitness Daniel Qczaj. Już nie możemy się doczekać! 

Justyna Żyła na Flesz Fashion Night
Fot. EastNews/Adam Jankowski

Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram/@justynazyla

Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.