Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła uderza w byłego męża i jego nową partnerkę. Znów publicznie pierze brudy

Celebrytka nie wytrzymała. Chodzi o auto nowej wybranki Piotra Żyły

Konrad Szczęsny 16 stycznia 2021 12:34
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Mimo że rozstali się ponad trzy lata temu, ich relacje wciąż są napięte. Justyna Żyła po raz kolejny uderzyła w byłego męża i jego nową partnerkę. Celebrytka zamieściła wymowny wpis w swoich mediach społecznościowych. Rozsierdził ją... widok samochodu, należącego do nowej dziewczyny skoczka.

Justyna Żyła boleśnie uderza w Piotra Żyłę i jego nową partnerkę na Instagramie

Informacje o ich rozstaniu obiegły media na początku 2018 roku. Okazało się, że Piotr Żyła miał zostawić żonę dla młodszej kobiety. Wyprowadził się z ich domu dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia 2017 roku. Od tamtej pory jego była ukochana nie ustaje w krytykowaniu postawy skoczka narciarskiego. Używa do tego najczęściej mediów społecznościowych.

Nie inaczej jest i tym razem. W piątkowy wieczór Justyna Żyła zamieściła na swoim InstaStories zdjęcie, które opatrzyła kontrowersyjnym podpisem. Nawiązała do auta, którym porusza się nowa partnerka jej byłego męża.

„A jak to u Was, były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne, kiedy pytam go ile za jego jaguara partnerka zapłaciła
sarkazm moglibyśmy się mieć jak królowie
ale Pi.O żuć
w obłudzie, zakłamaniu? Są wartości i ludzie ślą Których warto” (zachowaliśmy pisownię oryginalną), napisała rozżalona celebrytka.

Justyna Żyła na Instagramie. Uderza w Piotra Żyłę
Fot. Instagram @justynażyła

Relacje Justyny Żyły z były mężem wciąż są napięte

Mimo że chaotyczny, z wpisu wynika, że Justynę Żyłę zabolał filmik, który pojawił się na profilu znanej z serialu „19+” Marceliny Ziętek. Widzimy na nim aktorkę, która z Jaguara E-Pace, zaliczanego do klasy premium, wyciąga z samochodu choinkę.

Widok musiał urazić byłą zonę skoczka i prawdopodobnie dlatego zdecydowała się na tak gorzki wpis...

A w ostatnim czasie wydawało się, że jej relacje z Piotrem Żyłą zostały unormowane. Wyszło również na jaw, że Justyna Żyła jest zakochana. 

Jak jednak widać, emocje związane z rozstaniem wciąż nie okrzepły...  

W ostatnim czasie Justyna Żyła zrzuciła kilka kilogramów, o czym poinformowała na InsaStories:

Justyna Żyła schudła
Fot. Instagram @justynażyła

Swoją frustrację wyładowywała również na profilach w mediach społecznościowych byłego męża:

Komentarz Justyny Żyły pod wpisem Piotra Żyły
Fot. Instagram @justynażyła

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.