Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła pisze książkę o… sekretach polskich skoczków narciarskich!

Rozliczy się w ten sposób ze swoim mężem?

Weronika Kostyra 22 października 2018 10:53
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

Burzliwe rozstanie Justyny i Piotra Żyłów od kilku miesięcy pozostaje jednym z bardziej skandalicznych tematów w polskich mediach. Żona słynnego skoczka narciarskiego publicznie oskarżyła go o zdradę i regularnie opisywała kulisy kryzysu w ich rodzinie. Obecnie trwa sprawa rozwodowa. Wydawało się, że Justyna Żyła otrząsnęła się już po odejściu męża i koncentruje się na sobie i własnej karierze. Okazało się, że zanim to zrobi, chce rozliczyć się z przeszłością.

Justyna Żyła napisze książkę?

Już wcześniej mówiło się, że Justyna Żyła otrzymała propozycję napisania książki. Do tej pory jednak wszyscy sądzili, że będzie ona dotyczyła gotowania, które jest jej pasją. Jak podaje magazyn Party, publikacja może być dużo bardziej skandaliczna! „Justyna opisze swoje życie i zdradzi tajemnice polskich skoczków. W ten sposób zamknie też ważny rozdział swojego życia”, podał informator magazynu.

Nie wiadomo, czy książka skupi się na jej mężu i kulisach ich rozstania, czy też będzie dotyczyła całego środowiska skoczków. Nie ulega jednak wątpliwości, że wywoła nie lada zamieszanie! Póki co Justyna Żyła nie chce zdradzać szczegółów. Być może chce poczekać do końca sprawy rozwodowej. Rozwód powinien zostać orzeczony jeszcze w tym roku, a wtedy nic nie będzie stało na przeszkodzie, by światło dzienne ujrzało więcej informacji. Z pewnością wtedy dowiemy się, kiedy książka Justyny Żyły zostanie opublikowana.

Jesteście jej ciekawi? 

Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Fot. Facebook @Piotr Żyła

Justyna Żyła na Flesz Fashion Night
Fot. Foto: Mateusz Jagielski / East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?