Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła zdradza swoje plany na przyszłość!

„Chciałabym otworzyć w górach rodzinny pensjonat”

Olga Figaszewska 10 września 2018 19:25
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

To zdecydowanie jej czas. Justyna Żyła w końcu rozwija skrzydła i spełnia swoje marzenia! Niedawno otworzyła swojego kulinarnego bloga i kanał na YouTube. A teraz idzie o krok dalej! Wszystko wskazuje na to, że żona Piotra Żyły ma już konkretne plany na przyszłość!

Justyna Żyła zdradza plany na przyszłość!

W najnowszej rozmowie z Party, Justyna Żyła zaznaczyła, że każda kobieta ma w życiu taki moment, kiedy jest gotowa wszystko zmienić. W jej przypadku taka chwila nadeszła teraz. „Czuję, że jestem już na tyle silna i pewna siebie, że mogę postawić na siebie i realizować po kolei wszystkie marzenia, o których wcześniej nie śmiałam głośno mówić”, zdradza.

Okazuje się, że blog kulinarny i kanał na YouTube to początek jej przygody! Justyna Żyła chce teraz otworzyć swój pensjonat i restaurację, ale zanim to nastąpi, w planach ma jeszcze wydanie książki!

„W planach mam jeszcze wydanie książki, a w przyszłości chciałabym też otworzyć w górach rodzinny pensjonat, w którym będę serwować swoje potrawy i desery. Ale najpierw muszę pozamykać pewne sprawy prywatne, żeby móc robić wszystko na najwyższym poziomie”, dodaje.

Cieszymy się, że Justyna Żyła spełnia swoje marzenia! Trzymamy kciuki za jej dalszy rozwój jej kariery!  

 

Justyna Żyła założyła kanał kulinarny na Youtube
Fot. Screen/Youtube

Justyna Żyła założyła kanał kulinarny na Youtube
Fot. Instagram @justynazyla

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.