Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła w mocnych słowach oceniła nową partnerkę swojego męża. „Widziałam ją i..." 

Uznała też, że Piotr zdziwaczał...

Rafał Kowalski 5 października 2018 20:56
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

Piotr i Justyna Żyłowie po prawie 12 latach małżeństwa rozstali się na początku tego roku. Mimo kilku minionych miesięcy para jedna wciąż nie uregulowała wszystkich wspólnych spraw. Może wręcz powiedzieć, że to dopiero początek – w połowie września odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa byłych partnerów. W między czasie Justyna Żyła, która regularnie pisze o mężu w Internecie, znów postanowiła skomentować jego życie prywatne.

Justyna Żyła o nowej partnerce Piotra Żyły

Tym razem na celownik, 31-latka obrała nową ukochaną Piotra Żyły. Justyna została zapytana przez jedną z internautek, co sądzi o kobiecie, ponieważ jej zdaniem wydaje się być w porządku. Żyła miała zupełnie inne zdanie… A przy okazji oberwało się skoczkowi, który według byłej partnerki, u boku nowej zdziwaczał.

„Widziałam ją i jest bardzo nie w porządku. Nie lubi dzieci. Mój mąż więcej czasu spędza przed lustrem, niż 3 kobiety razem wzięte. Macochy moje dzieci nigdy mieć nie będą z jednego prostego względu... potrafią mówić i wiedzą, z kim chcą się spotykać. Cedząc przez zęby te słowa, "pozdrawiam" wszystkich życzliwych”, mogliśmy przeczytać na profilu społecznościowym Justyny Żyły.

Nowa partnerka Piotra Żyły – kto to?

Kiedy na początku roku na światło dzienne wyszła informacja, że para się rozstała, Justyna Żyła napisała w sieci, że Piotr nie potrafił żyć z rodziną. 31-latka sugerowała też, że od dzieci wolał nową miłość. „Zamiast nimi się zajmować od czasu do czasu, woli wyjeżdżać z dziewczyną”, czytaliśmy w sieci. Skoczek nigdy nie odniósł się do plotek na temat tego, czy ma nową partnerkę.

Do dziś nie wiemy o niej wiele, jednak przełomowy dla tej sprawy był sierpień, kiedy do mediów przedostały się wiadomości, które nowa dziewczyna Piotra Żyły miała pisać do matki jego dzieci. Kobieta sugerowała, że jest z narciarzem w ciąży. Na dowód załączyła nawet zdjęcie z brzuszkiem. Kolejne wiadomości miały równie szokującą treść. „On pani nie kocha, zawsze opowiadał, że z pani taka puszczalska. Pogódź się, że on z tobą nie będzie. Spotkajmy się, skoro nie wierzysz, i sama zobaczysz. Jeszcze chamsko przeliżę się z nim na twoich oczach”, to tylko niektóre z wiadomości, które otrzymała Justyna Żyła.

Czy wojna między Justyną a Piotrem Żyłą kiedyś się zakończy? Wierzymy, że tak, ale jednocześnie obawiamy się, że nieprędko… 

Justyna Żyła zamieściła zdjęcia ze ślubu z Piotrem sprzed 12 lat
Fot. Instagram @justynazyla

Piotr Żyła
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.