Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Justyna Żyła jest gotowa na nową miłość?! 

Uczestniczka Tańca z Gwiazdami zdradziła cechy idealnego partnera!

Olga Figaszewska 15 marca 2019 09:45
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Po rozwodzie z Piotrem Żyłą buduje swoje życie na nowo. Justyna Żyła wkroczyła do show-biznesu! Założyła własny kanał kulinarnego, prowadzi własny program Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta. Potem zdecydowała się także na wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami. W rozmowie z mediami przyznała, że na parkiecie toczy osobistą walkę ze swoimi słabościami i z kompleksami. Ostatnie miesiące są dla niej przełomowe. Czy w jej życiu nastąpi teraz życiowa rewolucja i znajdzie w nim miejsce na... miłość? 

Justyna Żyła o miłości. Czy jest gotowa na związek? 

Jeszcze kilka miesięcy temu, Justyna Żyła nie myślała o tym, by angażować się w nowy związek. Jest po rozwodzie, samodzielnie wychowuje dwójkę dzieci 12-letniego Kubę i 7-letnią Karolinę. Na szczęście może liczyć zawsze na swoich najbliższych. 

„Nie ukrywam, że dostaję wiadomości. Na tę chwilę nie jestem tym zainteresowana. Mam swoje projekty i plany. A przede wszystkim wychowuję dwójkę moich wspaniałych dzieci i na tym chcę się skupić”, mówiła w rozmowie z Party.pl. '

Czy teraz jest gotowa na miłość? W jednym z najnowszych wywiadów Justyna Żyła opowiedziała o cechach, które powinien posiadać jej wymarzony partner. Nie oznacza to, że celebrytka jest w końcu otwarta na kolejną relację, chociaż jak sama przyznała brakuje jej czasem męskiego wsparcia. 

,,Na pewno musiałby być zabawny, inteligentny, zorganizowany. Chyba tyle. (...) Jeszcze dajmy sobie czas”, powiedziała Super Expressowi.

Justyna Żyła, Taniec z gwiazdami
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła
Fot. Instagram

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.