Justyna Żyła
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła weźmie udział w kolejnym show?!

„Chciałabym się sprawdzić w tym, co potrafię robić najlepiej”

Olga Figaszewska 8 kwietnia 2019 18:51
Justyna Żyła
Fot. Instagram

Justyna Żyła zakończyła swoją przygodę z Tańcem z Gwiazdami. Na parkiecie bywało trudno, a oceny jury często surowe. Blogerka w wielu wywiadach podkreślała, że zdecydowała się na udział w tanecznym show, by w końcu pokonać swoje słabości, zyskać większą pewność siebie. Co planuje po Tańcu z Gwiazdami?

Justyna Żyła zdradziła swoje plany na przyszłość

Najwyraźniej świat show-biznesu nie wystraszył Justyny Żyły. Jak donosi Party, blogerka jet bliska podpisania kontraktu reklamowego! Na razie próbuje nacieszyć się chwilą dla siebie, chociaż w rodzinnej Wiśle czekały na nią obowiązki. Po przygodzie z Tańcem z Gwiazdami była żona Piotra Żyły spędza czas z najbliższymi.

,,Tak naprawdę dopiero zdążyłam posprzątać dom i wyprawić urodziny mojemu tacie", mówi dziennikarzowi Party. Ale Justyna Żyła ma w planach kolejne projekty. Niedługo znów odwiedzi stolicę. ,,Wkrótce przyjeżdżam do Warszawy, bo zaczynam nagrania drugiej serii mojego programu ,,Pierzemy brudy do czysta!". Mam też kilka nowych propozycji, które rozważam", zdradziła.

Magazynowi udało się dowiedzieć, że Justyna Żyła otrzymała ofertę od jednej z marek kosmetycznych. Czy zdecyduje się na podpisanie kontraktu. Ale nie ukrywa, że gdyby pojawiła się kolejna propozycja udziału w programie rozrywkowym prawdopodobnie, by się na nią zdecydowała.

,,Chciałabym się sprawdzić w  tym, co potrafię robić najlepiej, więc show o gotowaniu byłby spełnieniem moich marzeń", zakończyła.

Mamy nadzieję, że marzenia Justyny Żyły wkrótce się spełnią!  

Justyna Żyła
Fot. Instagram

Taniec z Gwiazdami, Justyna Żyła
Fot. Jan BIELECKI/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?