Justyna Steczkowska, VIVA! kwiecień 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Steczkowska wspomina wakacje, a fani są zachwyceni: „Nie jedna osiemnastka chciałaby tak wyglądać”

Weronika Kostyra 28 listopada 2017 10:00
 Justyna Steczkowska, VIVA! kwiecień 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

Justyna Steczkowska słynie z wielkiego talentu i nieprzeciętnej figury. Dawno nie widziana gwiazda podzieliła się właśnie swoim wspomnieniem wakacji, ale uwagę fanów przyciągnęło coś innego...

 

Justyna Steczkowska w stroju kąpielowym

Wokalistka opublikowała krótkie wideo, które podpisała: „45 lat minęło”. W zwolnionym tempie biegnie brzegiem morza ubrana w skąpe bikini. Jak widać sama jest dumna z figury, którą utrzymuje od lat. W komentarzach fani także nie mogą wyjść z podziwu:

„Ja tu widzę 18stkę! Marzeń spełnienia i realizacji życiowych planów Pani Justynko! Ciało jakich mało!”

„Nie jedna 18 chciałaby tak wyglądać”

 

 

45 lat minęło co za radocha!!! 😄😜🍓 #fun #holiday #freetime #happy #sun

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

 

W przypadku Justyny Steczkowskiej wiemy, że ważną rorę dogrywają dobre geny. Siostry artystki też mogą pochwalić się szczupłymi sylwetkami oraz tym, że upływ czasu nie ma dla nich znaczenia.

 

Justyna Steczkowska w bikini
Fot. Instagram @justynasteczkowska

 

Zobacz także: Justyna Steczkowska wróciła na salony. I znów zachwyca! Zobaczcie, jak artystka zmieniała się przez lata. Jej metamorfoza robi wrażenie…

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?