Justyna Steczkowska, VIVA! marzec 2014, 6/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Steczkowska: „Znalazłam się już po drugiej stronie, przeżyłam śmierć kliniczną”

Gwiazda opowiedziała o swoim niezwykłym przeżyciu

Olga Figaszewska 29 maja 2019 16:55
Justyna Steczkowska, VIVA! marzec 2014, 6/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Justyna Steczkowska po raz pierwszy opowiedziała o dramacie sprzed lat. Wokalistka przeżyła śmierć kliniczną. To wydarzenie na zawsze odmieniło jej życie...

Justyna Steczkowska o śmierci klinicznej

Nie każdy zdawał sobie z tego sprawę. Justyna Steczkowska zdradziła, że w wieku pięciu lat uległa poważnemu wypadkowi. Spadła z roweru, uderzyła głową o beton i straciła przytomność. Najbliżsi artystki drżeli o jej życie!

„Znalazłam się już po drugiej stronie, przeżyłam śmierć kliniczną. Byłam wśród aniołów. Pamiętam, że to było coś dobrego dla mnie i było mi przyjemnie. Wiem, że poza naszą rzeczywistością jest też inna. Śmierć jest tylko zamianą światów”, mówiła artystka w Dobrym Tygodniu.

Gwiazda nie ma wątpliwości, że życie nie kończy się na ziemi. Religia jest dla niej bardzo ważna. Rodzice wpajali jej, że należy kierować się Dekalogiem, mieć zasady. Tamto wydarzenie tylko umocniło jej wiarę.

„Kochaj bliźniego swego jak siebie samego". Brzmi patetycznie, ale to najpiękniejsze i najmądrzejsze słowa, jakie ludzie dostali w prezencie na nową erę. To gwarancja wiecznego życia. Wiara dla mnie ma olbrzymie znaczenie, rodzina też, to jest jasne”, dodaje.

Justyna Steczkowska
Fot. Marlena Bielińska

Justyna Steczkowska, VIVA! luty 2013, 5/2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.