Justyna Steczkowska, VIVA! marzec 2014, 6/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Steczkowska: „Znalazłam się już po drugiej stronie, przeżyłam śmierć kliniczną”

Gwiazda opowiedziała o swoim niezwykłym przeżyciu

Olga Figaszewska 29 maja 2019 16:55
Justyna Steczkowska, VIVA! marzec 2014, 6/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Justyna Steczkowska po raz pierwszy opowiedziała o dramacie sprzed lat. Wokalistka przeżyła śmierć kliniczną. To wydarzenie na zawsze odmieniło jej życie...

Justyna Steczkowska o śmierci klinicznej

Nie każdy zdawał sobie z tego sprawę. Justyna Steczkowska zdradziła, że w wieku pięciu lat uległa poważnemu wypadkowi. Spadła z roweru, uderzyła głową o beton i straciła przytomność. Najbliżsi artystki drżeli o jej życie!

„Znalazłam się już po drugiej stronie, przeżyłam śmierć kliniczną. Byłam wśród aniołów. Pamiętam, że to było coś dobrego dla mnie i było mi przyjemnie. Wiem, że poza naszą rzeczywistością jest też inna. Śmierć jest tylko zamianą światów”, mówiła artystka w Dobrym Tygodniu.

Gwiazda nie ma wątpliwości, że życie nie kończy się na ziemi. Religia jest dla niej bardzo ważna. Rodzice wpajali jej, że należy kierować się Dekalogiem, mieć zasady. Tamto wydarzenie tylko umocniło jej wiarę.

„Kochaj bliźniego swego jak siebie samego". Brzmi patetycznie, ale to najpiękniejsze i najmądrzejsze słowa, jakie ludzie dostali w prezencie na nową erę. To gwarancja wiecznego życia. Wiara dla mnie ma olbrzymie znaczenie, rodzina też, to jest jasne”, dodaje.

Justyna Steczkowska
Fot. Marlena Bielińska

Justyna Steczkowska, VIVA! luty 2013, 5/2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!