TYLKO U NAS!

Justyna Steczkowska pojedzie drugi raz na Eurowizję? „Jest to kawał dobrego festiwalu”

Co piosenkarka sądzi na temat swojego powrotu do konkursu?

Rafał Kowalski 27 grudnia 2019 17:22

Konkurs Piosenki Eurowizji w 1995 roku otworzył występ Polski, którą reprezentowała wtedy Justyna Steczkowska. Piosenkarka zdobyła ostatecznie 18 miejsce na 23 możliwe i w ostatnich wywiadach wspominała, że uważa swoją prezentację za nie najlepszą. Utwór Sama zdobył jednak wielu sympatyków, dlatego od lat pojawia się pytanie: Czy Justyna Steczkowska wróci na Eurowizję? My już wiemy.

Justyna Steczkowska o Eurowizji 1995 i powrocie do Konkursu

Przy okazji sesji zdjęciowej do magazynu VIVA! zapytaliśmy wokalistkę o to, co sądzi Eurowizji w formie, którą widowisko dziś przyjęło. „To jest kawał dobrego popowego festiwalu, w którym można znaleźć naprawdę piękne piosenki. Wygrywają różni artyści. Jest zrobiony z wielki rozmachem, wspaniała produkcja telewizyjna”, powiedziała VIVIE.pl Justyna Steczkowska.

Mimo wielu miłych słów, które artystka wypowiedziała na temat konkursu, nie ma szans, byśmy zobaczyli wokalistkę ponownie na eurowizyjnej scenie. Dlaczego? „Ja już tam byłam, ja to wszystko przeżyłam. Teraz czuję się bardziej artystą, który mówi własnym głosem, a tam trzeba walczyć, żeby się podobać. To prawda, że wygrywają tam czasami piosenki w specyficznym klimacie – to bardzo cieszy - ale dla mnie nadszedł czas, w którym jestem zainteresowana swoją muzyką i swoim 25-leciem pracy artystycznej”, wyznała nam Justyna Steczkowska.

Jak piosenkarka wspomina Eurowizję sprzed 24 lat? I jakie niespodzianki przygotowała dla fanów w związku ze swoim jubileuszem? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym wywiadzie wideo – o ile obejrzycie je do końca.

Żałujecie decyzji Justyny Steczkowskiej? 

Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.