Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes
Z OSTATNIEJ CHWILI

Justyna Kowalczyk opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Fani gratulują ciąży

Co na to sportsmenka?

Rafał Kowalski 12 maja 2021 21:10
Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes

Zosia Zborowska, Klaudia Halejcio, Aleksandra Szwed  - one w 2021 roku zostaną mamami. Okazuje się, że do grona gwiazd oczekujących na potomstwo dołączyła niedawno Justyna Kowalczyk-Tekieli ( po mężu). Mistrzyni nart biegowych pokazała dziś w sieci jednoznacznie wskazujące na radosną nowinę zdjęcie.

Justyna Kowalczyk w ciąży – komentarze z gratulacjami

Kilka godzin temu w serwisie Instagram pojawiło się nowe zdjęcie Justyny Kowalczyk. Sportsmenka uśmiecha się na nim szeroko chodząc po Tatrzańskim Parku Narodowym. I nie byłoby w tej fotografii nic niezwykłego, ale jeden szczegół mocno przykuł uwagę komentujących.

Mowa o zaokrąglonym brzuszku 38-latki, który wskazuje na to, że gwiazda spodziewa się dziecka. Sama Justyna Kowalczyk nie podpisała jednoznacznie zdjęcia, ale pierwsi internauci ostrożnie zaczęli gratulować. „Obserwuję stale, a WIDZĘ dopiero teraz, jest Pani Niesamowita! Gratulacje!!”, „Gratulacje dużo, zdrowia dla Pani i dzidziusia” – to tylko niektóre z miłych słów, które zostawili pod zdjęciem fani talentu Justyny Kowalczyk.

Nie wiadomo jeszcze, w którym miesiącu jest sportsmenka i czy urodzi synka czy córkę. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje. I my przyłączamy się do gratulacji dla przyszłych rodziców. Przypominamy, że 38-latka wyszła za mąż we wrześniu 2018 roku. Uroczystość odbyła się w tajemnicy a wybrankiem gwiazdy okazał się alpinista Kacper Tekieli. 

CZYTAJ TEŻ: Justyna Kowalczyk podzieliła się z fanami nowym zdjęciem ze ślubu

Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli, 27.10.2019
Fot. Polska Press/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?