Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes
Z OSTATNIEJ CHWILI

Justyna Kowalczyk opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Fani gratulują ciąży

Co na to sportsmenka?

Rafał Kowalski 12 maja 2021 21:10
Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes

Zosia Zborowska, Klaudia Halejcio, Aleksandra Szwed  - one w 2021 roku zostaną mamami. Okazuje się, że do grona gwiazd oczekujących na potomstwo dołączyła niedawno Justyna Kowalczyk-Tekieli ( po mężu). Mistrzyni nart biegowych pokazała dziś w sieci jednoznacznie wskazujące na radosną nowinę zdjęcie.

Justyna Kowalczyk w ciąży – komentarze z gratulacjami

Kilka godzin temu w serwisie Instagram pojawiło się nowe zdjęcie Justyny Kowalczyk. Sportsmenka uśmiecha się na nim szeroko chodząc po Tatrzańskim Parku Narodowym. I nie byłoby w tej fotografii nic niezwykłego, ale jeden szczegół mocno przykuł uwagę komentujących.

Mowa o zaokrąglonym brzuszku 38-latki, który wskazuje na to, że gwiazda spodziewa się dziecka. Sama Justyna Kowalczyk nie podpisała jednoznacznie zdjęcia, ale pierwsi internauci ostrożnie zaczęli gratulować. „Obserwuję stale, a WIDZĘ dopiero teraz, jest Pani Niesamowita! Gratulacje!!”, „Gratulacje dużo, zdrowia dla Pani i dzidziusia” – to tylko niektóre z miłych słów, które zostawili pod zdjęciem fani talentu Justyny Kowalczyk.

Nie wiadomo jeszcze, w którym miesiącu jest sportsmenka i czy urodzi synka czy córkę. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje. I my przyłączamy się do gratulacji dla przyszłych rodziców. Przypominamy, że 38-latka wyszła za mąż we wrześniu 2018 roku. Uroczystość odbyła się w tajemnicy a wybrankiem gwiazdy okazał się alpinista Kacper Tekieli. 

CZYTAJ TEŻ: Justyna Kowalczyk podzieliła się z fanami nowym zdjęciem ze ślubu

Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli, 27.10.2019
Fot. Polska Press/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.