Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli ślub! Panna młoda wybrała nietypową kreację

Podzieliła się wyjątkowym zdjęciem! Gratulujemy!

Ksenia Krasko 25 września 2020 21:18
Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes

To wspaniała wiadomość nie tylko dla fanów sportu! Justyna Kowalczyk, wybitna biegaczka narciarska, wzięła ślub z ukochanym, alpinistą Kacprem Tekieli! Sportsmenka podzieliła się pięknym zdjęciem z uroczystości na swoim Twitterze. Zobaczcie, jak wyjątkowa była jej suknia ślubna!

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli ślub

Jak poinformowała szczęśliwa panna młoda, ceremonia odbyła się wczoraj, 24 września 2020 roku. „Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli”, napisała pod fotografią, opublikowaną na Twitterze.

Wielbiciele sportsmenki są zachwyceni jej wyborem kreacji ślubnej. Justyna Kowalczyk wyszła za mąż w czerwonej sukni, a w ręku trzymała bukiet słoneczników. Wyglądała zjawiskowo, a pomysł na tak odważną stylizację na pewno zainspiruje fanki biegaczki narciarskiej do słusznych eksperymentów z modą.

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli spotykają się od ponad roku. Rzadko wtajemniczają media i fanów w swoje życie prywatne, ale było wiadome, że para planowała pobrać się w maju tego roku, jednak ze względu na epidemię koronawirusa datę zmieniono. Zakochani postanowili wziąć ślub w tajemnicy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna Kowalczyk - Tekieli (@nartowa.pani)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna Kowalczyk - Tekieli (@nartowa.pani)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.