Justin Timberlake, Jessica Biel
Fot. Swan Gallet/WWD/REX/Rex Fashion/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Justin Timberlake i Jessica Biel idą na terapię!

Kryzys w związku pary przybrał na sile

Sabina Zięba 28 stycznia 2020 14:30
Justin Timberlake, Jessica Biel
Fot. Swan Gallet/WWD/REX/Rex Fashion/East News

Wydawałoby się, że to związek idealny. Justin Timberlake zaczął spotykać się z Jessicą Biel w 2007 roku, po nieudanej relacji z Britney Spears. Choć na chwilę się rozstali, bo artysta nie wiedział, czy chce się ustatkować, wrócili do siebie, bo doszedł do wniosku, że „jest inna niż wszystkie”. Wspólnie wychowują 4-letniego syna, Silasa. Gdy kilka tygodni temu media obiegły fotografie muzyka z inną kobietą, fani nie chcieli w to uwierzyć. Teraz plotki o kryzysie pary okazały się prawdą.

Terapia małżeńska Biel i Timberlake'a

Pod koniec listopada zeszłego roku, w mediach opublikowano zdjęcia Justina Timberlake'a w jednym z barów w Nowym Orleanie w towarzystwie Alishy Wainwright, z którą gra w produkcji pt. Palmer. Jak podawano: „W pewnym momencie złapał ją za rękę i położył na kolanie. Potem delikatnie zaczęła głaskać go po nodze”. Równocześnie wiadomo, że muzyk nie miał założonej obrączki. I choć następnie wystosował oświadczenie, w którym tłumaczył, że zbyt dużo wypił oraz zarzekał się, iż między nim, a koleżanką z planu nic nie zaszło, plotki o kryzysie w małżeństwie piosenkarza tylko przybrały na sile.

Mimo upływu kilku miesięcy, teraz okazuje się, że nie zażegnali konfliktu. Jak podaje US Weekly, by ratować swoją relację, zdecydowali się na terapię małżeńską.

Informator z otoczenia pary, donosi: „Czasem spędzają wspólnie wspaniały dzień, a w pozostałe dni się kłócą. Justin wie, jak udobruchać Jessicę. Uważają, że terapia będzie konstruktywna dla ich związku. Justin robi, co może, żeby udowodnić, że zależy mu na żonie”.

Myślicie, że terapia pomoże im przezwyciężyć własne słabości?  

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake, Jessica Biel
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.