Jessica Biel, Justin Timberlake
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

To koniec kryzysu w ich związku? Jessica Biel i Justin Timberlake znowu razem!

Piosenkarz oskarżany był o zdradę...

Ksenia Krasko 25 lutego 2020 19:45
Jessica Biel, Justin Timberlake
Fot. Getty Images

Justin Timberlake i Jessica Biel przez wiele lat uchodzili za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw show biznesu – konsekwentnie unikają skandali, nie udzielają wspólnych wywiadów i nie ujawniają szczegółów życia prywatnego. I prawdopodobnie ta opinia nigdy by się nie zmieniła, gdyby nie zdjęcia paparazzi, którzy przyłapali piosenkarza w dwuznacznej sytuacji z aktorką Alishą Wainwright, jego partnerką z planu filmu Palmer. Artystę natychmiast oskarżono o zdradę, a zachowanie Biel jedynie potwierdzało domniemania internautów.

Justin Timberlake i Jessica Biel znowu razem?

Zdjęcia, które w ekspresowym tempie obiegły sieć, sugerowały, że Alisha Wainwright i Justin Timberlake mają romans – muzyk trzymał ją za rękę i przytulał. Fani zwrócili również uwagę na fakt, że nie miał obrączki. Artysta wystosował wtedy oświadczenie. „[...] Kilka tygodni temu podjąłem złą decyzję, ale podkreślam – do niczego nie doszło między mną i koleżanką z planu. Tej nocy wypiłem za dużo i żałuję swojego zachowania”, napisał.

„Przepraszam moją piękną żonę i rodzinę za postawienie ich w niezręcznej sytuacji. Skoncentruję się na byciu najlepszym mężem i ojcem”, obiecuje.

Jessica Biel nie skomentowała żadnych doniesień o niewierności męża, jednak znajomy pary ujawnił, że małżonkowie zmagają się z poważnym kryzysem. „Czasami udaje im się spędzić ze sobą wspaniały dzień, ale w pozostałe dni się kłócą. Justin wie, jak udobruchać Jessicę. Uważają, że terapia będzie konstruktywna dla ich związku. Justin robi, co może, żeby udowodnić, że zależy mu na żonie”, powiedział wtedy mediom.

I wygląda na to, że artyście udało się pogodzić z ukochaną. Po światowej trasie promującej kreskówkę Trolle, Justin Timberlake wrócił do Nowego Jorku. Paparazzi przyłapali szczęśliwe gwiazdy na spacerze z czteroletnim synem Silasem. Sądząc po zdjęciach, nieprzyjemna historia jest już przeszłością... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JT KING 👑 (@jtimberlake_king)

Justin Timberlake, Jessica Biel
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.