O NIM SIĘ MÓWI

Justin Bieber zawiesza karierę! Wokalista wydał oświadczenie

„Nic nie jest ważniejsze, niż moja rodzina i moje zdrowie”

Olga Figaszewska 26 marca 2019 15:51

W ostatnim czasie wiele mówiło się na temat problemów zdrowotnych Justina Biebera. Zagraniczne media sugerowały, że wokalista po raz kolejny zmaga się z depresją, a świat obiegły zdjęcia z kliniki terapeutycznej. Teraz za pomocą kanałów social media poformował fanów, że zawiesza karierę!

Justin Bieber zawiesza karierę: oświadczenie

Z pewnością dla fanów muzyka to ogromny cios. Większość z nich miała nadzieję, że Justin Bieber w końcu wyda nowy album. Tymczasem wokalista podjął przełomową dla siebie decyzję. Na Facebooku zamieścił oświadczenie o zawieszeniu kariery. Justin Bieber dorastał w blasku fleszy, zmagał się z wieloma pokusami, wielokrotnie im ulegał, narzucił sobie szybkie tempo. Teraz pora na odpoczynek i pracę nad swoim zdrowiem psychicznym. 

„Koncertowałem całe swoje nastoletnie życie. Skończyłem 20 lat i zdałem sobie sprawę, jak pewnie zauważyliście, że byłem nieszczęśliwy i podczas ostatniej trasy koncertowej płaciliście za to, żeby zobaczyć pełen energii i zabawy koncert, a ja nie byłem w stanie wam tego dać”, zaczął swoje osobiste wyznanie.

Zaznaczył, że jest teraz skupiony na naprawianiu głęboko zakorzenionych problemów.  

„Wciąż czegoś poszukuję i popełniam błędy, jak większość z nas i teraz jestem skoncentrowany na naprawianiu głębokich problemów, które ma większość z nas. Nie załamuję się, bo chcę wzmocnić moje małżeństwo i być kiedyś takim ojcem, jakim sobie wymarzyłem. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze, niż moja rodzina i moje zdrowie. Wrócę z nowym kopem tak szybko, jak się da”, zapowiedział.

Justin Bieber walczy z depresją?

Fani jednoznacznie zinterpretowali jego słowa i uważają, że Justin i Hailey wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Czy są gotowi na taką rewolucję? W wywiadzie dla Vanity Fair przekonywali, że nie są jeszcze na powiększenie rodziny przyjdzie jeszcze czas.

Niestety wszystko wskazuje na to, że Bieber po raz kolejny zmaga się z depresją. Niedawno w mediach społecznościowych sam wyznał, że walczy z samym sobą i czuje się oderwany od świata. ,,Chciałem tylko, żebyście byli na bieżąco. Mam nadzieję, że to przez co przechodzę jakoś wam pomoże. Jest mi ciężko. Zwyczajnie czuję się bezładnie i dziwnie. Zawsze udaje mi się odbić, więc się nie martwię, ale po prostu chciałem się do was zwrócić o pomoc i poprosić o waszą modlitwę. Bóg jest oddany i wasze modlitwy naprawdę działają, dzięki”, napisał w innym wpisie.

Mamy nadzieję, że Justin Bieber wkrótce wróci silniejszy i znów zachwyci  fanów swoją twórczością! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.