Justin Bieber
Fot. Getty Images
URODZINY GWIAZD

Od idola nastolatek po skandalistę i playboya z prawdziwego zdarzenia

Justin Bieber obchodzi urodziny! 

Gabriela Czernecka 1 marca 2018 18:00
Justin Bieber
Fot. Getty Images

1. marca Justin Bieber obchodzi urodziny. W tym roku wokalista postanowił spędzić je z ukochaną, czyli Seleną Gomez. Wygląda na to, ze kompletnie zmienił swoje zachowanie w zaledwie kilka miesięcy. Wygląda na to, że Justin Bieber przeszedł spektakularną metamorfozę od niegrzecznego chłopca po romantycznego wokalistę!

24. urodziny Justina Biebera

Rok 2017 Justinowi Bieberowi nie przyniósł zbyt wiele dobrego. Wokalista co rusz dopuszczał się skandalicznych zachowań. Sypianie z prostytutkami i agresja wobec fanów nie przyniosły mu sympatii młodych, wręcz przeciwnie. Spotkania z chorymi dziećmi miały na celu zmianę jego dotychczasowego wizerunku „złego chłopca”. Uda się?

Nad tym pracuje cały sztab ekspertów, którzy za wszelką cenę próbuje odzyskać milionowe przychody. Będzie to możliwe tylko, gdy.... Justin Bieber zmieni swoje zachowanie. Operacja ocieplenia wizerunku Justina Biebera ruszyła!

Justin Bieber: skandale

Ostatnimi czasy Justin Bieber nie miał lekko. Odkąd rozstał się w październiku 2014 roku z Seleną Gomez, wokalista coraz gorzej radził sobie ze światem mediów. Wielokrotnie dopuszczał się agresywnych zachowań, szczególnie wobec fanów. Jednego z nich uderzył pięścią w twarz, do fanki użył słów „rzygać mi się chce przez ciebie”.

Korzystanie z usług prostytutek, posiadanie narkotyków, obrzucanie domu sąsiada jajkami - Justin robił wszystko, by zerwać ze swoim wizerunkiem grzecznego chłopca, choć wielu twierdzi, że była to tak naprawdę chęć wzbudzenia o byłej dziewczyny zainteresowania.

Justin Bieber nie wystąpi w Chinach

Dotychczasowe zachowanie Justina Biebera nie zostało dobrze odebrane przez azjatycką część fanów artysty. Mimo że Justin Bieber wystąpił w 2017 roku w Azji w ramach Purpose World Tour, chińscy fani nie będą mieli okazji gościć muzyka w swoim kraju. Pekińskie Biuro Kultury poinformowało, że kontrowersje wobec Justina Biebera nie cichną, a władze nie zamierzają tolerować wybryków artysty

Przypomnijmy, że w 2013 roku Justin Bieber odwiedził Chiny w ramach trasy Believe Tour. Pojawienie się muzyka w Chinach w 2013 roku wzbudziło ogromne kontrowersje. Justin Bieber został skrytykowany za nieodpowiednie zachowanie na Wielkim Murze Chińskim. Wielu nie spodobało się także to, że podczas występu wykazał brak szacunku wobec fanów, gdyż występował bez koszulki. 

Chińskie władze twierdzą jednak, że mimo iż wokalista obecnie nie jest mile widziany w kraju to nie wyklucza się, że zakaz ten zostanie cofnięty. Władze mają nadzieję, że Justin Bieber nadal będzie poprawiał swoje zachowanie i lada dzień stanie się „wokalistą cenionym przez publiczność”. 

Naprawianie wizerunku Justina Biebera

Fani zsolidaryzowani przeciwko złemu zachowaniu, zaczęli odwracać się od swojego idola. Justin Bieber postanowił zmienić swój wizerunek. Zaczęło się od „spontanicznych” spacerów po ulicy z Biblią. Obserwatorzy gwiazdy szybko dostrzegli w tym chwyt marketingowy i nie dali się nabrać. Justin Bieber postawił więc na naturalność i to co robi najlepiej. Muzyk wystąpił podczas charytatywnego koncertu dla ofiar zamachu w Manchesterze. Tym zachowaniem przekonał do siebie fanów.

Na tym jednak nie poprzestał. Justin Bieber bez otoczki mediów i dziennikarzy udał się do Dziecięcego Szpitala Orange County, gdzie spotkał się z tamtejszymi chorymi pacjentami. Do sieci trafiły zdjęcia, które wykonali młodzi fani artysty. Ten gest Justina Biebera został doceniony i niemal natychmiast odbił się szerokim echem w mediach. Jedna z matek dziewczynki, która przebywa na oddziale neurologicznym, podzieliła się wrażeniami z tego wyjątkowego spotkania.

„Zapytał moją córkę o samopoczucie i czy chciałaby się z nim podzielić tym, przez co przechodzi. Potem zapytał mnie czy jestem jej mamą i jak sobie z tym wszystkim radzę”, powiedziała Brandie Runner, matka 13-letniej córki Victorii. Mama dziewczynki wypowiedziała słowa, które podbiły serca fanów. 

„Rozmawiał z nami trochę, a potem zaproponował aby się wspólnie pomodlić. Usiadł na moim łóżku, chwycił dłoń mojej córki i moją i zaczęliśmy się modlić. Ta wizyta była światełkiem na bardzo mrocznej ścieżce, którą teraz kroczymy. Jesteśmy jego ogromnymi fanami, ma wielkie serce”, powiedziała. Czy faktycznie Justin Bieber powrócił do wizerunku grzecznego chłopca?

Związek Justina Biebera i Seleny Gomez

Z pewnością ułatwił mu to powrót do Seleny Gomez. W ostatnim czasie zakochani zostali sfotografowani m.in. w trakcie romantycznej przejażdżki rowerowej, spaceru, a wreszcie... do sieci trafił uroczy filmik, na którym Selena Gomez śpiewa ukochanemu piosenkę Taylor Swift zatytułowaną Gorgeous. Fani są zgodni: to najbardziej urocze nagranie, jakie pojawiło się ostatnio w Internecie.

Para podobno planuje nawet ślub. Wygląda na to, że Justin Bieber powrócił do wizerunku grzecznego chłopca. Na jak długo? To się okaże...  

Selena Gomez po raz pierwszy o związku z Justinem Bieberem! Dlaczego do siebie wrócili?
Fot. East News

Justin Bieber
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.