Z ŻYCIA GWIAZD

Justin Bieber ma własny sposób na uciszenie plotek o kryzysie! Zwróciliście na to uwagę?

Tak okazuje swoje uczucie do Hailey

Gabriela Czernecka 8 marca 2019 19:58
Hailey Bieber i Justin Bieber
Fot. Instagram @haileybieber

Ostatnie zdjęcia młodego małżeństwa zaniepokoiły internautów. Hailey wygląda na nich na wykończoną, a Justin został przyłapany przez paparazzi w stanie wskazującym na spożywanie alkoholu lub narkotyków. Zaczęły pojawiać się także plotki o tym, że tęskni za Seleną Gomez. Choć Hailey i Justin udzielili obszernego wywiadu dla amerykańskiego Vogue'a, wielu wróży tej parze kryzys. Wygląda na to, że wokalista znalazł sposób na to, by uciszyć plotki o romansie z Gomez i kryzysie w związku z Hailey.

Justin Bieber i Hailey Bieber przechodzą kryzys?

Niedawno pozowali na okładce Vogue'a do romantycznych zdjęć, a teraz w sieci nie mówi się o niczym innym, jak o ich wspólnych fotografiach prezentujących jak wychodzą z gabinetu terapeutycznego. Niektórzy piszą wprost, że związek Justina Biebera i Hailey Baldwin przechodzi pierwszy poważny kryzys.   „Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy stale się uczą. Nie zamierzam tu siedzieć i kłamać, że to sielanka. Zawsze będzie ciężko, ale to jest wybór. Nie budzisz się każdego dnia, mówiąc: "Jestem absolutnie taki zakochany, a ty jesteś doskonały", mówił w wywiadzie dla Vogue'a

Słowa Biebera wzbudziły czujność internautów, którzy wyciągnęli z nich wniosek, twierdząc że już pojawiły się pierwsze problemy w jego związku. Plotek nie uciszyły doniesienia zagranicznej prasy, mówiące o tym, że Justin Bieber zmaga się z coraz poważniejszymi stanami lękowymi. Młody piosenkarz ma walczyć z demonami przeszłości. Podobno do 25-latka wciąż powracają wyrzuty sumienia związane z tym, jak  traktował swoją byłą partnerkę, Selenę Gomez. Jest to przyczyną głębokich stanów lękowych i depresyjnych... Potwierdzeniem mają być zdjęcia Justina Biebera, wykonane pod gabinetem terapeutycznym, do którego młody gwiazdor uczęszcza dwa razy w tygodniu.

„Jestem niestabilny emocjonalnie. Hailey jest bardzo logiczna i uporządkowana, czego potrzebuję. (…) Potrzebowałem czasu, by odnaleźć siebie. (...) W życiu, gdzie wszystko jest tak niepewne, potrzebuję jednej rzeczy, która jest pewna. I to jest właśnie ona”, mówił jakiś czas temu Justin Bieber.

Justin Bieber dementuje plotki o kryzysie?

Modelka jest dla Biebera ogromnym wsparciem. Mimo to Hailey również nieustannie zmaga się z krytyką. Ta dotyczy zarówno jej wyglądu, jak i związku z artystą. W końcu na początku roku wydała oświadczenie: „Jestem niepewna, jestem krucha, zraniona, mam lęki, mam wątpliwości, niepokój, smutek, złość. Więcej dni, niż mogłam zliczyć, spędziłam na przewijaniu Instagrama i porównywaniu siebie, porównywaniu mojego wyglądu, czując, że nie jestem wystarczająco dobra, czując, że brakuje mi tak wielu rzeczy i naprawdę walczę, by być pewną, kim jestem, ponieważ ciągle mam wrażenie, że jestem po prostu niewystarczająco dobra. Każdy dzień to dla mnie walka o zaufanie”, pisała na Instagramie. 

Zarówno Hailey, jak i Justin zmagają się z ogromną presją ze strony internautów, którzy w komentarzach w sieci wylewają swoje żale - od hejtowania związku Biebera z Hailey po nieodpowiedni wygląd jego małżonki. Padają nawet słowa, że artysta popełnił błąd i powinien znów związać się z Seleną. Nic dziwnego, że Justin zdecydował się w pewien sposób stanąć w obronie ukochanej i pokazać, że mimo odległości (Hailey jest obecnie w Paryżu, gdzie brała udział w pokazach na Tygodniu Mody) wciąż łączy ich uczucie i między nimi nic się nie zmieniło.

I tak na Instagramie Justina Biebera pojawiło się kilka fotografii jego świeżo upieczonej żony. Przy zdjęciach brakuje jednak opisów. Wielu twiedzi, że w ten sposób ucisza plotki o kryzysie i pokazuje, że dla niego Hailey nadal jest tą jedyną. Zwróciliście na to uwagę?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!