Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Justin Bieber wyjawił prawdę na temat relacji z Seleną Gomez!

Gwiazdor odpowiedziała na nienawistny komentarz fanki i ostro rozliczył się z plotkami

Konrad Szczęsny 26 marca 2019 21:59
Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

Mimo że od rozstania Justina Biebera i Seleny Gomez minął rok i w tym czasie idol nastolatek wziął ślub z Hailey Baldwin, część jego fanów wciąż ma nadzieję, że 25-latek zdecyduje się na rozwód i wróci do poprzedniej dziewczyny. Ostatni z komentarzy, który jedna z wielbicielek zamieściła pod zdjęciem na Instagramie gwiazdora tak go rozwścieczył, że nie przebierając w słowach, wyjawił prawdę na temat swojej relacji z byłą ukochaną!

Justin Bieber zawiesza karierę - komentarz fanki

Justin Bieber za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował fanów, że na jakiś czas zawiesza karierę. Ma to związek z problemami psychicznymi, z jakimi zmaga się młody Kanadyjczyk oraz tym, że w najbliższym czasie chce skupić się na rodzinie: małżonce Hailey Baldwin oraz na staraniach o dziecko.

„Wciąż czegoś poszukuję i popełniam błędy, jak większość z nas i teraz jestem skoncentrowany na naprawianiu głębokich problemów, które ma większość z nas. Nie załamuję się, bo chcę wzmocnić moje małżeństwo i być kiedyś takim ojcem, jakim sobie wymarzyłem. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze, niż moja rodzina i moje zdrowie. Wrócę z nowym kopem tak szybko, jak się da”, zapowiedział.

Mimo że pod postem pojawiła się lawina ciepłych, pełnych zrozumienia i wsparcia komentarzy, jedna z fanek zdecydowała się nawiązać do długoletniej relacji Justina Biebera i Seleny Gomez, przy okazji krytykując jego małżeństwo z Hailey Baldwin.

„Nie kochasz Hailey! Poślubiłeś ją tylko po to, by wrócić do SG [Seleny Gomez - przyp. red.]”, stwierdziła złośliwie.

25-latek nie tylko odpowiedział, lecz także zamieścił screen swojej wypowiedzi na InstaStories z prośbą o jego rozpowszechnianie.

Justin Bieber o relacji z Seleną Gomez i Hailey Baldwin

Wokaliście trudno było ukryć swoje oburzenie i zaznaczył, że po raz ostatni odnosi się do komentarzy, dotyczących jego relacji z Seleną Gomez i robi to z uwagi na dobro swojego małżeństwa z Hailey Baldwin oraz fakt, że otrzymuje ona setki podobnych komentarzy codziennie (zapewne za pośrednictwem mediów społecznościowych).

„Jesteś naprawdę niedojrzała. Sam fakt, że prowadzisz konto poświęcone krytykowaniu mojej żony i mnie, jest naprawdę absurdalny. Dlaczego miałbym poświęcać całe życie i wejść w związek małżeński tylko po to, aby wrócić do byłej dziewczyny? Każdy, kto w to wierzy, jest podły lub ma 10 lat i mniej. Żadna myśląca logicznie osoba nie mówi ani nie myśli w ten sposób. Naprawdę powinnaś się wstydzić”, grzmi Justin Bieber (tłumaczenie za Gala.pl).

Dodaje, że jego relacja z byłą dziewczyną jest zakończona, jednak zawsze będzie ona miała szczególne miejsce w jego sercu.

„Kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie najlepszym, co mi się kiedykolwiek przydarzyło [..] Jeśli to była jakaś chora sztuczka, by zwrócić moją uwagę, to muszę Ci powiedzieć, że mylisz się na wielu płaszczyznach. Widziałem wielu ludzi mówiących takie rzeczy i nigdy więcej nie odpowiem na taką wiadomość, ponieważ nie lubię tracić na to energii. To jest odpowiedź dla wszystkich niedojrzałych, chorych ludzi, którzy wysyłają Hailey bolesne wiadomości, takie jak „zawsze wraca do Seleny” lub „Selena jest dla niego lepsza”, napisał oburzony gwiazdor.

„Nie masz pojęcia o moim życiu i o tym, co jest dla mnie dobre. Hailey jest moją żoną i jeśli ci się to nie podoba, to znaczy, że mnie ​​nie wspierasz. A jeśli nie wspierasz mnie, to znaczy że nie jesteś moim fanem ani dobrym człowiekiem”, dodał na koniec.

Czy tak mocne oświadczenie uciszy raz na zawsze plotki o rzekomym uczuciu Justina Biebera do Seleny Gomez?  

Justin Bieber i Hailey Baldwin wychodzą z gabinetu psychoterapeuty w Nowym Jorku, koniec lutego tego roku:

Justin Bieber i Hailey Baldwin Bieber - terapia. Wokalista ma stany lękowe
Fot. IMP FEATURES/East News

Justin Bieber i Selena Gomez, gdy byli jeszcze parą:

Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?