Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

To już oficjalne! Justin Bieber i jego ukochana potwierdzili ślub

„Moja żona jest wspaniała”

Weronika Kostyra 18 listopada 2018 12:46
Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News

Plotki o sekretnym ślubie Justina Biebera i jego ukochanej Hailey Baldwin ujrzały światło dzienne już jakiś czas temu. Zakochani konsekwentnie nie potwierdzili jej jednak w mediach. Mówiło się też, że zdecydowali się jedynie na ślub cywilny. Oboje są bardzo wierzący, dlatego taka ceremonia nie oznacza dla nich małżeństwa. Fani zastanawiali się, skąd ten pośpiech? Niektórzy już wtedy przypuszczali, że modelka może być w ciąży! Przynajmniej jedna z tych wiadomości została już potwierdzona. Justin Bieber z pewnością jest już żonaty!

Justin Bieber i Hailey Baldwin potwierdzili ślub!

Nowożeńcy zanim zdecydowali się na ślub, długo się przyjaźnili. Mimo że nie są parą od dawna, widać, że szaleją na swoim punkcie. Fani początkowo byli zaskoczeni tym, jak szybko się zaręczyli. Trzeba się jednak przyzwyczaić, że od tej pory modelka nazywa się Hailey Bieber. Żona muzyka przyjęła jego nazwisko i zmieniła je już w mediach społecznościowych, tym samym ostatecznie rozwiewając wszelkie niejasności dotyczące ślubu.

W tym samym czasie zmianę stanu cywilnego ogłosił światu sam Justin Bieber. Opublikował zdjęcie z ukochaną podpisane: „Moja żona jest wspaniała”.

Związek i zaręczyny Justina i Hailey Bieberów budziły duże emocje ze względu na jego byłą dziewczynę. Selena Gomez po rozstaniu z muzykiem przeszła załamanie nerwowe. Jego nowy związek był dla niej ogromnym ciosem. Piosenkarka nadal leczy złamane serce, a jej fani obwiniają za jej stan Hailey i Justina.

Czy świeżo poślubiona para rzeczywiście spodziewa się dziecka? Jeżeli i ta plotka jest prawdziwa, z pewnością niebawem się o tym dowiemy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my ❤️

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My wife is awesome

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.