Justin Bieber
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Justin Bieber wyznał, że zmaga się z nieuleczalną chorobą!

Ta informacja to prawdziwe zaskoczenie

Sabina Zięba 9 stycznia 2020 19:00
Justin Bieber
Fot. East News

Wydawałoby się, że życie Justina Biebera układa się teraz po jego myśli. Ma piękną żonę, pieniądze i dużo czasu przez zawieszoną w zeszłym roku karierę. Okazuje się jednak, że niedawno zdiagnozowano u niego bardzo poważną chorobę. Co mu dolega?

Borelioza i mononukleoza Justina Biebera

W zeszłym roku podejrzewano, że wokalista po raz kolejny zmaga się z depresją, a równocześnie świat obiegły jego zdjęcia z kliniki terapeutycznej. Wówczas zawieszając karierę napisał: „Wciąż czegoś poszukuję i popełniam błędy, jak większość z nas i teraz jestem skoncentrowany na naprawianiu głębokich problemów, które ma większość z nas. Nie załamuję się, bo chcę wzmocnić moje małżeństwo i być kiedyś takim ojcem, jakim sobie wymarzyłem. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze, niż moja rodzina i moje zdrowie. Wrócę z nowym kopem tak szybko, jak się da”. Teraz na światło dzienne wyszła informacja, że to inna choroba powoduje, że jest poddawany leczeniu.

Na swoim Instagramie Justin Bieber odniósł się do artykułu opublikowanego w portalu TMZ pt. Justin Bieber walczy z boreliozą i wygrywa. Okazuje się, że jest to prawda, a 25-letni gwiazdor skomentował: „Podczas gdy wiele osób mówiło, że Bieber wygląda jak gówno na metamfetaminie itd. nie zdawali sobie sprawy, że niedawno zdiagnozowano u mnie boreliozę, a także przewlekłą mononukleozę, która wpłynęła na wygląd mojej skóry, funkcje mózgu, energię i ogólny stan zdrowia”.

Wokalista zapowiedział, że te rzeczy zostaną wyjaśnione i przybliżone fanom w serii filmów dokumentalnych, jakie zamieści wkrótce na YouTube. Zapewnił również: „Ostatnie lata były trudne, ale dzięki zastosowaniu odpowiedniego leczenia jestem w stanie poradzić sobie z tą nieuleczalną chorobą. Wrócę lepszy niż kiedykolwiek”.

Myślicie, że mu się uda?  

Hailey Bieber, Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. ONS

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.