Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy skład jury 10. edycji Tańca z Gwiazdami. Kto nie pojawi się w nowej edycji show?

W jury zasiądą tylko trzy osoby

Gabriela Czernecka 16 sierpnia 2019 11:53
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Znamy skład jury 10. edycji Tańca z Gwiazdami. Przygotowania do jubileuszowej edycji tanecznego show trwają w najlepsze. Nic dziwnego, że każda informacja o programie cieszy się taką popularnością. Niedawno poznaliśmy skład uczestników 10. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, teraz przyszła pora na jury. Niestety nie są to dobre wieści. W najnowszej edycji programu nie zobaczymy jednej z uwielbianych przez widzów gwiazd. Kto nie pojawi się w nowej edycji show?

Taniec z Gwiazdami: Ola Jordan nie będzie w jury

10.edycja Tańca z Gwiazdami już lada chwila. Niedawno poznaliśmy pełny skład uczestników, chwilę później podano wszystkie pary. Oto one:  Akop Szostak i Sara Janicka, Sandra Kubicka i Adam Adamonis, Damian Kordas i Janja Lesar, Magda Bereda i Kamil Kuroczko, Ola Kot i Tomasz Barański, Rafał Szatan i Lenka Klimentova, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, Monika Miller i Janek Kliment, Joanna Ruda Lazer i Rafał Maserak oraz Reni Jusis i Michael Stetsyuk. Teraz podano pierwsze informacje dotyczące jury 10. edycji Tańca z Gwiazdami.

Ola Jordan jest w ciąży?

Niestety okazuje się, że z programem pożegnała się jedna z ulubionych gwiazd widzów. W jury 10. edycji Tańca z Gwiazdami nie zobaczymy już Oli Jordan. „Ola Jordan nie pojawi się w najnowszej edycji programu, a w jury zasiądzie tylko trzech jurorów”, powiedziała osoba z produkcji w rozmowie z Plotkiem. Jak nieoficjalnie udało się dowiedzieć serwisowi, gwiazda zrezygnowała z powodów osobistych. Spekuluje się, że Ola Jordan jest w ciąży i to dlatego podjęła decyzję o rezygnacji z show. Przypomnijmy, że w marcu tego roku jurorka wraz z mężem udzielili wywiadu dla magazynu Hello, w którym opowiedzieli o swoim marzeniu. Niestety mimo starań, para zmaga się z bezpłodnością.

„Od dawna z mężem opowiadaliśmy o powiększeniu rodziny i zawsze słyszeliśmy pytania, kiedy w końcu to się stanie. Nie chcę już mówić, że niedługo... Dlatego postanowiliśmy ujawnić fakt, że choć robimy wszystko, by być rodzicami, po prostu nie mogę zajść w ciążę”, powiedziała gwiazda w rozmowie z Faktem. Czyżby marzenie Oli Jordan o dziecku wreszcie się spełniło? Jak na razie tancerka nie komentuje tych doniesień, choć jak podaje party.pl powołując się na słowa swojego informatora, Ola Jordan już za kilka miesięcy urodzi pierwsze dziecko! Jurorka właśnie ze względu ciążę zdecydowała, że zrobi sobie przerwę od Tańca z Gwiazdami: „Spełniło się marzenie Oli. Wraz z mężem oczekują na narodziny dziecka”, czytamy.

W składzie jurorów 10. edycji Tańca z Gwiazdami zobaczymy więc tylko trzy osoby. Warto jednak zaznaczyć, że 9. edycję tanecznego show miał poprowadzić następujący skład jury: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Ola Jordan. Niestety po kilku odcinkach show Michał Malitowski doznał kontuzji, zaczął mieć problemy ze zdrowiem i w końcu wydał oświadczenie, że nie pojawi się już w 9. edycji show. Czyżby szykował się jego wielki powrót? Jeśli tak to w 10. edycji Tańca z Gwiazdami w jury zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski.  

Ola Jordan z mężem
Fot. Instagram @olajordan

Ola Jordan z mężem
Fot. Instagram @olajordan

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?