Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wróblewska podjęła decyzję o wyjeździe z Polski?

„Nie chcę żyć w państwie pełnym nienawiści”

Redakcja VIVA! 31 lipca 2020 14:53
Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Julia Wróblewska myśli o przeprowadzce poza granice kraju? Młoda aktorka opowiedziała o swoich planach. Co dalej z jej karierą? Na te pytania odpowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

Julia Wróblewska o wyjeździe z Polski

Wybory prezydenckie 2020 podzieliły społeczeństwo. Wiele osób zapowiedziało emigrację. Takie głosy pojawiły się także w show-biznesowym środowisku. Czy decyzja Julii Wróblewskiej podyktowana była ostatnimi wydarzeniami?

Aktorka niedawno zdradziła, że poważnie zastanawia się nad wyjazdem z Polski. Julia Wróblewska wyjaśniła wszystko w rozmowie z fanami.

„Mentalność ludzi... To nie moja bajka. Nie chcę żyć w państwie pełnym nienawiści, w państwie, w którym religia dyktuje prawo (jestem agnostyczką, nie katoliczką i większość ludzi się rzuca i próbuje mnie namawiać i sprowadzać na "dobrą drogę") i w którym niektórzy bezrobotni dostają więcej pieniędzy niż ludzie na etacie”, odpowiedziała na pytanie jednej z obserwatorek.

Okazuje się, że gwiazda planuje wyjazd już od dawna. Na razie chce skończyć studia. To dla niej priorytet. Czy wie już, dokąd chciałaby wyemigrować?

„Decyzję podjęłam dawno temu. To jest kwestia czasu, bo muszę skończyć studia. Miejsca konkretnie jeszcze nie mam. Miała to być Hiszpania, ale trochę się to pozmieniało. Szukam teraz miejsca”, mówiła w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Zapytana przez dziennikarzy o to, czy uważa, że wyjazd przeszkodzi jej karierze, zdradziła: „Nie, nie. To nie są czasy, że jak ktoś wyjeżdża, to znika. Jak mamy Internet, mamy wszystko. Mamy łatwiej ”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„It’s my body and it hates you, why does everybody love you?” 🥀 @btdreal 📸

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zdjęcia jeszcze z wywiadu dla @eska_tv ☺️ Make-up: @katte.evening

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.