Julia Wróblewska
Fot. Instagram @juleczkaaa_jula
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wróblewska o hejcie i psychoterapii: „Nie muszę być perfekcyjną lalką”

„Wielu rzeczy w sobie wcześniej nie akceptowałam, właściwie wszystkiego”, ujawniła

Konrad Szczęsny 25 maja 2019 07:47
Julia Wróblewska
Fot. Instagram @juleczkaaa_jula

Karierę rozpoczęła w wieku ośmiu lat rolą Michaliny w filmie Tylko mnie kochaj. Obecnie widzowie kojarzą ją przede wszystkim jako serialową Zosię w M jak miłość. Jednak w ostatnim czasie o Julii Wróblewskiej jest głośno przede wszystkim ze względu na walką z hejtem i to, że przyznała się do problemów psychicznych oraz uczęszczania na terapię. W najnowszym wywiadzie młoda aktorka opowiedziała o tym, jak zmaga się z medialną nagonką i czy planuje odejść z najpopularniejszego w Polsce serialu.

Julia Wróblewska o odejściu z M jak miłość oraz hejcie

Dla wszystkich miłośników talentu Julii Wróblewskiej mamy dobre wiadomości. Mimo pojawiających się spekulacji, jakoby miała odejść z M jak miłość, młoda gwiazda stanowczo temu zaprzecza. 

„Jestem w trakcie podpisywania kolejnej umowy”, zadeklarowała w programie Na tapecie telewizji Superstacja w rozmowie z Klaudią Wiśniowską.

Została także zapytana, jak radzi sobie z hejtem i nieprzychylnymi artykułami oraz komentarzami na swój temat.

„Wydaje mi się, że niektórzy ludzie w redakcjach mają ze mną jakiś  osobisty problem ze mną, o którym nie wiem. Nie wiem czemu, ale niektóre portale się uwzięły. Nie będę wymieniać z nazwy, żeby nie robić im  promocji, ale łatwo się domyślić. Ale ludzie chyba już sami widzą, jak  mocno jest to naciągane. Nic nie mogę z tym zrobić, więc daję sobie z  tym spokój. Na początku się odzywałam, ale jak tylko się odezwę odnośnie  tych artykułów to mają tylko z tego pożywkę i się cieszą, więc nie zrobię tego więcej”, zapewnia serialowa Zosia.

Dodała, że są epizody w jej karierze, których żałuje, jednak nie ma zamiaru nieustannie za nie przepraszać, mimo przypominania ich przez niektóre media przy każdej możliwej okazji.

„Za co miałam przeprosić, to przeprosiłam. Ci którzy chcą to zobaczyć,  wiedzą, że żałuje różnych rzeczy. Ale trzeba też pamiętać o tym, że  jestem młoda. Znam mało osób, które zaczynały tak wcześnie jak ja. Jakiś  błąd może mi się zdarzyć. Tłumaczyłam, przeprosiłam, żałuję”, zapewniła Julia Wróblewska.

Julia Wróblewska o początkach kariery i psychoterapii

Młoda aktorka nie ukrywa, że rozpoczęcie przygody z show-biznesem w wieku ośmiu lat było dla niej niezwykle trudnym doświadczeniem.

„U mnie w rodzinie nie było nikogo, kto byłby związany z show-biznesem, więc właściwie byłam skazana na siebie... Każdy mój błąd był czujnie obserwowany i wypominany mi na każdym kroku”, wspominała poruszona w rozmowie z Klaudią Wiśniowską.

Odpowiedziała także na pytanie, dlaczego zdecydowała się przyznać, że uczęszcza na terapię.

„Teraz, kiedy czasy się zmieniły, staram się docierać do swoich fanów poprzez swoją naturalność. Mówię o tym, co faktycznie się dzieje w moim  życiu. O problemach życia codziennego. Nie wstydzę się powiedzieć im, że jest mi smutno, czy że mam kaca, bo przecież każdemu się to zdarza. Nie muszę być tą perfekcyjną lalką, która ma same piątki”, deklaruje Julia Wróblewska.

Dodaje, że terapia pomaga jej zaakceptować wiele rzeczy, z którymi do tej pory miała ogromny problem.

„Od roku uczęszczam na psychoterapię, która bardzo mi pomaga zaakceptować pewne rzeczy. Dlatego tak zmieniło się moje podejście. Wielu rzeczy w sobie wcześniej nie akceptowałam, właściwie wszystkiego. Bo będąc od dziecka w światłach reflektorów, człowiek zaczyna wytykać sobie różne rzeczy i ma kompleksy”, zwierzyła się.

Wyjaśniła, że problemy wzięły się m.in. stąd, że była zmuszona publicznie udawać w każdej sytuacji, że jej życie to idylla, pozbawiona cieni i gorszych dni.

„Kiedyś chodziłam z przyklejonym uśmiechem, bo uczono nas, że znana osoba nie może chodzić smutna. Teraz postanowiłam, że się zbuntuję”, zapewniła  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„If you don't deal with your demons, they will deal with you, and it's gonna hurt.” Nikki Sixx

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

Julia Wróblewska, gwiazda M jak miłość, o depresji i terapii
Fot. Instagram @juliawroblewska, autor: btd_bethedreamer_

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.