Julia Wieniawa jest w ciąży z Antonim Królikowskim?
Fot. Tomasz Urbanek/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa weźmie udział nowym reality show!

Kto będzie jej towarzyszył?

Olga Figaszewska 3 grudnia 2018 12:01
Julia Wieniawa jest w ciąży z Antonim Królikowskim?
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Ostatnie miesiące to dla niej czas intensywnej pracy. I okazuje się, że długo się to nie zmieni. Julia Wieniawa weźmie udział w nowym reality show TVN, które pojawi się już we wiosennej ramówce stacji! Co ciekawe, będzie jej w nim towarzyszyć bliska osoba! O kim mowa?

Julia Wieniawa w nowym reality show

Dotychczas Julia Wieniawa odmawiała udziału w programach rozrywkowych, m.in. w Tańcu z Gwiazdami. Skupiała się na pracy na planie Rodzinki.pl, nowego serialu Polsatu i tworzeniu własnej muzyki. Jednak jak udało się dowiedzieć magazynowi Party, teraz gwiazda zrobiła wyjątek i wkrótce będziemy mogli ją podziwiać w nowej produkcji TVN. Pojawi się tam razem z… mamą!

„To reality show oparte na amerykańskim formacie, w którym występują gwiazdy ze swoimi mamami. Zadaniem Julki będzie przygotowanie dla pani Marty szeregu często ekstremalnych zadań, które ta będzie musiała wykonać ”, zdradza informator Party.

Jak sobie poradzą? Z pewnością podołają zadaniom! W końcu łączy je wyjątkowa nić porozumienia! Pani Marta Wieniawa od wielu lat jest menadżerką córki. Chociaż do niedawna zajmowała się nieruchomościami, świetnie odnajduje się w show-biznesie, a Julia bardzo liczy się z jej zdaniem. Zawsze może na nią liczyć. Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że mama „trzyma pieczę na umowami, nad wszystkimi formalnymi rzeczami”.

Podobno zdjęcia do nowego programu będą kręcone za granicą. Julia Wieniawa i pani Marta Wieniawa mają wyruszyć w podróż na początku przyszłego roku!

Będziecie oglądać reality show z ich udziałem?

Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa, mama Julii Wieniawy, Marta Wieniawa-Narkiewicz
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.