Julia Wieniawa jest w ciąży z Antonim Królikowskim?
Fot. Tomasz Urbanek/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa weźmie udział nowym reality show!

Kto będzie jej towarzyszył?

Olga Figaszewska 3 grudnia 2018 12:01
Julia Wieniawa jest w ciąży z Antonim Królikowskim?
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Ostatnie miesiące to dla niej czas intensywnej pracy. I okazuje się, że długo się to nie zmieni. Julia Wieniawa weźmie udział w nowym reality show TVN, które pojawi się już we wiosennej ramówce stacji! Co ciekawe, będzie jej w nim towarzyszyć bliska osoba! O kim mowa?

Julia Wieniawa w nowym reality show

Dotychczas Julia Wieniawa odmawiała udziału w programach rozrywkowych, m.in. w Tańcu z Gwiazdami. Skupiała się na pracy na planie Rodzinki.pl, nowego serialu Polsatu i tworzeniu własnej muzyki. Jednak jak udało się dowiedzieć magazynowi Party, teraz gwiazda zrobiła wyjątek i wkrótce będziemy mogli ją podziwiać w nowej produkcji TVN. Pojawi się tam razem z… mamą!

„To reality show oparte na amerykańskim formacie, w którym występują gwiazdy ze swoimi mamami. Zadaniem Julki będzie przygotowanie dla pani Marty szeregu często ekstremalnych zadań, które ta będzie musiała wykonać ”, zdradza informator Party.

Jak sobie poradzą? Z pewnością podołają zadaniom! W końcu łączy je wyjątkowa nić porozumienia! Pani Marta Wieniawa od wielu lat jest menadżerką córki. Chociaż do niedawna zajmowała się nieruchomościami, świetnie odnajduje się w show-biznesie, a Julia bardzo liczy się z jej zdaniem. Zawsze może na nią liczyć. Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że mama „trzyma pieczę na umowami, nad wszystkimi formalnymi rzeczami”.

Podobno zdjęcia do nowego programu będą kręcone za granicą. Julia Wieniawa i pani Marta Wieniawa mają wyruszyć w podróż na początku przyszłego roku!

Będziecie oglądać reality show z ich udziałem?

Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa, mama Julii Wieniawy, Marta Wieniawa-Narkiewicz
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.