Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Najnowsze zdjęcie Julii Wieniawy podzieliło jej fanów!

Aktorka nigdy nie była tak szczupła...

Weronika Kostyra 21 czerwca 2019 07:55
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Mimo licznych obowiązków bardzo dba o swoją figurę. Aktorka może poszczycić się idealną sylwetką, którą chętnie podkreśla odpowiednimi stylizacjami. Jej ostatnie zdjęcie wzbudziło jednak zaniepokojenie widzów. Czy zostało ono poddane ingerencji Photoshopa?

Czy Julia Wieniawa retuszuje swoje zdjęcia?

Bez wątpienia młoda aktorka jest bardzo szczupła. Zawdzięcza ją treningom, odpowiedniej diecie i zdrowemu trybowi życia. Teraz udało jej się wyrwać z miasta na kilka dni i odpocząć od pracy. Jej zdjęcie na malowniczym pomoście nad jeziorem wzbudziło zachwyt fanów. Niektórzy komentujący zwrócili jednak uwagę na bardzo szczupłe i długie nogi gwiazdy. „Jakie dluuugie nogi wyszły.. Czyżby zabawa photoshopem?”, „Boziu ! Ale przecineczek”, czytamy.

Reszta komentarzy to komplementy, dla Julii Wieniawy. Fani są przekonani, że ich idolka ostatnio zwyczajnie jeszcze bardziej schudła. Taka figura z pewnością kosztuje ją wiele wyrzeczeń, jednak musimy przyznać, że efekt robi wrażenie... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sunset 😍☀️

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.