Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa nie będzie długo singielką? Do jej serca już ustawiła się kolejka...

Czy gwiazda jest gotowa na nową miłość?

Rafał Kowalski 30 grudnia 2018 19:49
Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa

Związek Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy to już przeszłość. Para ma za sobą dwa wspólnie przeżyte lata, jednak w nowy rok aktorzy nie wejdą już razem. Co nie oznacza, że 2019 roku 20-latka nie zacznie od nowej miłosnej relacji… Podobno kolejka adoratorów się wydłuża. Jeden szczególnie zabiega o względy gwiazdy.

Nikodem Rozbicki chce wrócić do Julii Wieniawy?

Dziennikarze gazety Fakt dowiedzieli się, że aktorka nie może opędzić się od adoratorów. Wśród nich jest między innymi świetnie zbudowany i przystojny finalista programu Top model o imieniu Hubert. Jednak to nie on podobno najbardziej stara się o serce Julii.

Informator redakcji dziennika twierdzi, że najczęściej z Julią rozmawia i spotyka się ostatnio Nikodem Rozbicki, który kiedyś z młodą aktorką był już w związku. Teraz liczy na powrót dawnych czasów… „Mówi znajomym, że nie chce dopuścić do tego, by inny facet sprzątnął mu Julkę spod nosa”, twierdzi w Fakcie znajomy aktora, który niedługo zagra w Koglu Moglu 3.

A co na to była dziewczyna Antka Królikowskiego? „Julka nie chce w ekspresowym tempie wskakiwać z jednego związku w drugi. Z Nikodemem spotyka się bez zobowiązań”, zdradziło źródło gazety i dodało, że nie wie jednak jak długo Julia Wieniawa wytrzyma w swoim postanowieniu.

Czy ostatecznie ponownie ulegnie urokowi Nikodema? Pozwólmy Julii samodzielnie o tym zdecydować. Niech wszystko dzieje się w swoim czasie. Zgadzacie się? 

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram/@juliawieniawa

Nikogem Rozbicki, Kogel Mogel 3
Fot. Instagram/@kogelmogel.official

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.