Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa nie będzie długo singielką? Do jej serca już ustawiła się kolejka...

Czy gwiazda jest gotowa na nową miłość?

Rafał Kowalski 30 grudnia 2018 19:49
Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa

Związek Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy to już przeszłość. Para ma za sobą dwa wspólnie przeżyte lata, jednak w nowy rok aktorzy nie wejdą już razem. Co nie oznacza, że 2019 roku 20-latka nie zacznie od nowej miłosnej relacji… Podobno kolejka adoratorów się wydłuża. Jeden szczególnie zabiega o względy gwiazdy.

Nikodem Rozbicki chce wrócić do Julii Wieniawy?

Dziennikarze gazety Fakt dowiedzieli się, że aktorka nie może opędzić się od adoratorów. Wśród nich jest między innymi świetnie zbudowany i przystojny finalista programu Top model o imieniu Hubert. Jednak to nie on podobno najbardziej stara się o serce Julii.

Informator redakcji dziennika twierdzi, że najczęściej z Julią rozmawia i spotyka się ostatnio Nikodem Rozbicki, który kiedyś z młodą aktorką był już w związku. Teraz liczy na powrót dawnych czasów… „Mówi znajomym, że nie chce dopuścić do tego, by inny facet sprzątnął mu Julkę spod nosa”, twierdzi w Fakcie znajomy aktora, który niedługo zagra w Koglu Moglu 3.

A co na to była dziewczyna Antka Królikowskiego? „Julka nie chce w ekspresowym tempie wskakiwać z jednego związku w drugi. Z Nikodemem spotyka się bez zobowiązań”, zdradziło źródło gazety i dodało, że nie wie jednak jak długo Julia Wieniawa wytrzyma w swoim postanowieniu.

Czy ostatecznie ponownie ulegnie urokowi Nikodema? Pozwólmy Julii samodzielnie o tym zdecydować. Niech wszystko dzieje się w swoim czasie. Zgadzacie się? 

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram/@juliawieniawa

Nikogem Rozbicki, Kogel Mogel 3
Fot. Instagram/@kogelmogel.official

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?