Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa jest w ciąży?! Fani gratulują młodej aktorce!

Sensację wywołało jedno zdjęcie gwiazdy

Konrad Szczęsny 8 listopada 2018 17:26
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa

Czy to w ogóle możliwe?! Niedawno Julia Wieniawa tłumaczyła, że jeszcze nie myśli o zakładaniu rodziny i zamążpójściu, ponieważ jest młoda i ma do zrealizowania wiele planów. Tymczasem najnowsze zdjęcie, które aktorka zamieściła na Instagramie, wywołało falę domysłów. Fani już składają jej gratulacje! Co odpowiedziała gwiazda?

Julia Wieniawa jest w ciąży? Falę spekulacji wywołało zdjęcie na Instagramie

Na najnowszej fotografii, pochodzącej z planu teledysku do jednej z piosenek 19-latki, Julia Wieniawa pozuje w dopasowanej sukience, która eksponuje jej brzuszek. Fani od razu wykazali się podejrzliwością i zaczęli dopytywać aktorkę czy fakt, że jest nieco zaokrąglona zwiastuje, że już niebawem razem z Antonim Królikowskim powitają na świecie pierwsze dziecko.

„Jak w ciąży”, stwierdził ktoś. „Ciąża?”, dopytywał inny. „Ten brzuszek wygląda jakby była dzidzia 😍?”, drążył ktoś trzeci.

Nie zabrakło jednak i tych, którzy do tych spekulacji podeszli sceptycznie.

„Niektórzy to chyba sobie nie do końca zdają sprawę, że stwierdzenie, że ktoś wygląda jak w ciąży raczej nie jest miłe 🙄. Ja uważam, że Julka wygląda super seksownie i szczupło, niejedna dziewczyna chciałaby tak wyglądać”, stwierdziła jedna z fanek. „Wygladasz super chciałabym tak wyglądać w tym kombinezonie 🔥🔥 i z pewnością nie tylko ja haha”, podkreśliła inna. „Naturalne kobiece kształty 👍 chyba ten kombinezon spłaszcza biust 🤔 uważam że jak by był bardziej podkreślony dużo lepiej by to wyglądało i tych komentarzy(głupich) możliwe że by nie bylo”, przekonywała inna.

A co na to sama zainteresowana?

Julia Wieniawa o domniemanej ciąży na Instagramie

Pojawił się także komentarz, w którym fanka stwierdziła, że złudzenie wywołane zaokrąglonym brzuszkiem to kwestia stroju.

„Kurczę... ale cekiny dodają kilogramów :O”, napisała.

Julia Wieniawa odpowiedziała na ten komentarz: „to prawda, hahahaha”.

Wygląda zatem na to, że pytania mało dyskretnych fanów wyniknęły przede wszystkim ze względu na stylizację, którą tego dnia wybrała aktorka  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PIĄTEK 9.11 💥 PREMIERA SINGLA #staytuned #niemusze @wieniawa.music @urbanski.music @kayax_music

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.