Wakacje Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego, Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na romantycznym zdjęciu. Już nie kryją swojej relacji! 

Pasują do siebie?

Gabriela Czernecka 7 grudnia 2020 13:53
Wakacje Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego, Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
Fot. Instagram

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to w ostatnich miesiącach najpopularniejsza para młodego pokolenia. Para chętnie zamieszcza zdjęcia z bajkowych wakacji, ale dopiero teraz na social mediach zamieścili tak romantyczne zdjęcie. Internauci nie mają wątpliwości, że idealnie do siebie pasują! 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na romantycznym zdjęciu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki już nie kryją swojego uczucia. Jakiś czas temu potwierdzili krążące od miesięcy plotki, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Para wybrała się na krótki wypoczynek najpierw w polskie góry, a teraz spędzają wspólnie czas na Zanzibarze. Julia i Nikodem wypoczywają na afrykańskiej wyspie, a ich obserwatorzy mogą podglądać, jak wygląda rajski wypoczynek aktorów.

Wspólnie odbyli rejs łódką, karmili ogromne żółwie, a nawet odwiedzili dom, w którym podobno urodził się Freddie Mercury. Nie zabrakło także wspólnego Jam Session z lokalnymi mieszkańcami - Julia Wieniawa miała okazję potańczyć, a Nikodem Rozbicki zagrać na perkusji. 

Para wciąż publikuje piękne wakacyjne zdjęcia, ale najnowsze z nich szczególnie przykuło uwagę internautów. Chodzi o fotografię, na której Julia i Nikodem pozują wspólnie. Internauci nie mają wątpliwości, że to jedna z najbardziej romantycznych fotografii, jaką para podzieliła się z fanami w ostatnim czasie. 

Julia i Nikodem mieli okazję zjeść wspólnie kolację na plaży w wyjątkowo romantycznej odsłonie. Nie zabrakło nawet płatków róż, które ułożono na kształt serca. Ten niezwykły wieczór para uczciła więc równie romantycznym zdjęciem. „Forever Young”, podpisał zdjęcie Nikodem Rozbicki. Pozostaje nam życzyć parze samych pięknych chwil! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.