Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa wbija szpilę Joannie Opoździe: „Fajnie być inspiracją dla innych aktorek”

Joanna Opozda odpowiada w mocnych słowach!

Gabriela Czernecka 21 sierpnia 2020 13:55
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa i Joanna Opozda wbijają sobie szpile na Instagramie? Obie zamieściły w social mediach mocne wpisy, w których internauci doszukują się drobnych uszczypliwości. Poszło o sukienkę. Poznajcie szczegóły. 

Julia Wieniawa i Joanna Opozda w tej samej kreacji

Kilka tygodni temu na Instagramie jednego z jurorów kolejnej edycji Top Model pojawiło się nagranie, z którego jasno wynika, że Julia Wieniawa będzie jednym z gości w nowej edycji programu Top Model. Młoda aktorka w tym konkretnym odcinku zaprezentuje się w pięknej błyszczącej sukience obszytej u góry piórkami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

W czwartek podczas premiery filmu Dolina Bogów w identycznej kreacji zaprezentowała się Joanna Opozda. Niewielu zwróciło na to uwagę, ale okazuje się, że same aktorki w tej kwestii nie pozostały wobec siebie obojętne...

Julia Wieniawa na swoim Instastories zamieściła zdjęcie z planu Top Model z podpisem: „Fajnie jest być inspiracją dla innych aktorek”. Na reakcję Asi Opozdy długo nie trzeba było czekać. Na swoim Instastories napisała: „Fajnie jest inspirować młodzie, w szczególności w pozytywny sposób, np. do nauki, zdobycia wykształcenia wyższego, tak żeby później mogli faktycznie nazywać się aktorami. A zazdrość do zły doradca :) Miłego dnia!”, podpisała zdjęcie z premiery. 

Z kolei w rozmowie z Plotkiem już nie przebierała w słowach. Zapytana o to, jak odbiera personalne ataki Julii Wieniawy mówi wprost: „Jak już mówiłam wcześniej, nie interesuje się życiem Julki, nie wchodzę na jej media społecznościowe i totalnie nie wiem, jak się ubiera. Za to Julia bardzo często zagląda na moje InstaStories, więc może jednak to ona szuka u mnie inspiracji? Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się "aktorką". Życzę jej tego z całego serca, chociaż na studia teatralne bardzo ciężko się dostać, a "stylówki" nie mają tam żadnego znaczenia”. Myślicie, że Julia Wieniawa zdecyduje się odnieść do słów Joanny Opozdy?   

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
Fot. Artur Zawadzki/Reporter East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.