O NIEJ JEST GŁOŚNO

30 lat kariery w 9-minutowym wideo. Julia Roberts podsumowała swoje najważniejsze role i pokazała, jak duży ma do siebie dystans!

Weronika Kostyra 10 października 2017 06:30
Julia Roberts MT
Fot. Getty Images

Julia Roberts jest niekwestionowaną ikoną Hollywood. Od czasów przebojowego „Pretty Woman” jej gwiazda nieprzerwanie świeci jasno, a trwa to już 30 lat! W tym czasie aktorka o zniewalającym uśmiechu zagrała w dziesiątkach filmów. Swoje najważniejsze role przypomniała niedawno w telewizyjnym programie Jamesa Cordena.

Najważniejsze role Julii Roberts

Gwiazda skończyła niedawno 50 lat. W swojej karierze była obsadzana w rolach zarówno komediowych, jak i dramatycznych i w ten sposób pokazała, jak szerokim wachlarzem aktorskich umiejętności dysponuje. W 9-minutowym wideo, które stało się hitem internetu, podsumowała najważniejsze role w swojej 30-letniej karierze i pokazała, jak duży ma do siebie samej dystans.

Razem z prowadzącym z przymrużeniem oka odegrała najsłynniejsze sceny ze swoich filmów – „Notting Hill”, „Stalowe Magnolie”, „Pretty Woman”, „Raport Pelikana”, „Erin Brockovich”, „Uciekająca panna młoda” czy „Larry Crowe – uśmiech losu”. Jedna ze scena zapowiada też następny film aktorki pt. „Cudowny chłopak” („Wonder”), który trafi do kin w listopadzie.

James Corden nagrał w podobny zabawny sposób programy z wieloma gwiazdami. Najsłynniejsza jest jego seria „Carpool karaoke”. Zobaczcie jego występ z Julią Roberts!

Zobacz także: „Pretty Woman” powraca po 27 latach od premiery! Przypominamy zdjęcia z filmu, który stał się hitem pokolenia i przepustką do sławy dla Julii Roberts

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!