Julia Roberts MT
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

30 lat kariery w 9-minutowym wideo. Julia Roberts podsumowała swoje najważniejsze role i pokazała, jak duży ma do siebie dystans!

Weronika Kostyra 10 października 2017 06:30
Julia Roberts MT
Fot. Getty Images

Julia Roberts jest niekwestionowaną ikoną Hollywood. Od czasów przebojowego „Pretty Woman” jej gwiazda nieprzerwanie świeci jasno, a trwa to już 30 lat! W tym czasie aktorka o zniewalającym uśmiechu zagrała w dziesiątkach filmów. Swoje najważniejsze role przypomniała niedawno w telewizyjnym programie Jamesa Cordena.

Najważniejsze role Julii Roberts

Gwiazda skończyła niedawno 50 lat. W swojej karierze była obsadzana w rolach zarówno komediowych, jak i dramatycznych i w ten sposób pokazała, jak szerokim wachlarzem aktorskich umiejętności dysponuje. W 9-minutowym wideo, które stało się hitem internetu, podsumowała najważniejsze role w swojej 30-letniej karierze i pokazała, jak duży ma do siebie samej dystans.

Razem z prowadzącym z przymrużeniem oka odegrała najsłynniejsze sceny ze swoich filmów – „Notting Hill”, „Stalowe Magnolie”, „Pretty Woman”, „Raport Pelikana”, „Erin Brockovich”, „Uciekająca panna młoda” czy „Larry Crowe – uśmiech losu”. Jedna ze scena zapowiada też następny film aktorki pt. „Cudowny chłopak” („Wonder”), który trafi do kin w listopadzie.

James Corden nagrał w podobny zabawny sposób programy z wieloma gwiazdami. Najsłynniejsza jest jego seria „Carpool karaoke”. Zobaczcie jego występ z Julią Roberts!

Zobacz także: „Pretty Woman” powraca po 27 latach od premiery! Przypominamy zdjęcia z filmu, który stał się hitem pokolenia i przepustką do sławy dla Julii Roberts

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.