Julia Roberts
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

To koniec małżeństwa Julii Roberts?!

Zapowiada się ostra walka o dzieci...

Sabina Zięba 3 grudnia 2019 08:05
Julia Roberts
Fot. Getty Images

Nie jest tajemnicą, że szczęśliwe i długie małżeństwa w show-biznesie to rzadkość. Inaczej wydawało się w przypadku Julii Roberts, która w 2002 roku wyszła za Danny’ego Modera i do tej pory tworzyła z nim udany związek. Media obiegły właśnie informacje o rozstaniu pary. Co się stało?

Małżeństwo Julii Roberts

Niewiele osób wie, że Julia Roberts była wcześniej już raz zamężna. W latach 1993-1995 związana była z Lyle Lovettem, piosenkarzem i autorem tekstów. Po wyczerpującym rozwodzie przez długi czas szukała swojej drugiej połówki. W końcu w 2002 roku stał się nią operator kamery Danny Moder, którego poznała podczas kręcenia filmu Mexican. Wiadomo, że w wielki dzień Julia miała na sobie różową bawełnianą sukienkę zamiast sukni ślubnej oraz złoty pierścionek kupiony w centrum handlowym. Dwa lata później gwiazda urodziła bliźniaki: Hazel Patricię i Phinnaeusa Waltera, a w 2007 roku syna, Henry’ego Daniela.

Wydawało się, że idealnie się dobrali i są ze sobą niezwykle szczęśliwi, choć prawie ich razem nie widywano. Bardzo chronili swoją prywatność, zarówno przez dziennikarzami, jak i paparazzi. W jednym z wywiadów Roberts wyznała jedynie: „Moje spotkanie z Danielem można porównać do silnego zaburzenia tektonicznego. To było tak, jakby ziemia się rozpadła. Natychmiast zdałam sobie sprawę, że moje życie zmieni się na zawsze i wszystko będzie zupełnie inne”. Choć wcześniej już kilkukrotnie doszukiwano się kryzysu w ich małżeństwie, nigdy nie okazywało się to prawdą.

Teraz magazyn In Touch donosi, że po 17 latach małżeństwa, relacja pary wisi na włosku. Informator zdradził, że Julia Roberts diametralnie schudła przez ciągłe nieporozumienia z ukochanym. Podobno jakiś czas temu widziana była w Malibu: „Byłem zszokowany, jak bardzo była chuda. Jej nogi wyglądały jak gałązki, jakby musiała zjeść dobrego burgera. Wydawała się zmęczona i wątła”. Dodał również, że aktorka znajduje się na życiowym zakręcie, a by nie myśleć o problemach rzuca się w wir pracy. Równocześnie przygotowuje się do sądowej walki o dzieci: „Kiedy się rozwiodą, Julia na pewno będzie zdrowsza, ale w tej chwili przyjaciele i rodzina się o nią martwią”.

Myślicie, że to prawda?  

Julia Roberts z dziećmi

Julia Roberts z dziećmi, 2015
Fot. Pedro Andrade, PacificCoastNews/EAST NEWS

Julia Roberts i Danny Moder

Julia Roberts, Danny Moder, 2013
Fot. Jackson Lee /Splash News/EAST NEWS

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.