Angelina Jolie, Brad Pitt, main topic
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Rozwodu nie będzie?! Czy Angelina Jolie przebaczy mężowi?

Olga Figaszewska 10 sierpnia 2017 20:00
Angelina Jolie, Brad Pitt, main topic
Fot. Getty Images

Wielka miłość, sześcioro dzieci i… spektakularne rozstanie, które z zapartym tchem śledzi cały świat.  Chociaż wszystko wskazywało na to, że to już koniec związku Angeliny Jolie i Brad Pitt, właśnie nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji.  Czy najpiękniejsza para show-biznesu jednak się nie rozwiedzie?

 

Polecamy też: „To bardzo trudny czas dla mnie i mojej rodziny”. Angelina Jolie po raz pierwszy mówi o rozwodzie z Bradem Pittem

 

Rozstanie Brada i Angeliny

We wrześniu ubiegłego roku Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o stosowanie przemocy, znęcanie się nad całą rodziną i wniosła pozew do sąd o przyznanie jej całkowitej opieki nad dziećmi. Co więcej! Próbowała dowieść, że Pitt ma problemy z agresją oraz nadużywa alkoholu i narkotyków.  Utrzymywała, że Brad Pitt podczas jeden z wielu kłótni uderzył ich piętnastoletniego syna Maddoxa.

 

„Nie chcę dużo o tym mówić, poza tym że jest to bardzo trudny czas dla mnie i mojej rodziny. A zawsze będziemy rodziną. Przetrwamy ten trudny okres i mam nadzieję, że to naszą rodzinę wzmocni”, powiedziała aktorka w wywiadzie dla BBC, gdy po raz pierwszy komentowała rozstanie z Pittem.

 

Zanim sąd oczyścił aktora ze wszystkich zarzutów, Angelina otrzymała tymczasową opiekę nad dziećmi. Ostatecznie Pitt przyznał się do uzależnienia od alkoholu i narkotyków, rozpoczął terapię, by w końcu dojrzeć do decyzji o tymczasowym zawieszeniu kariery. O wszystkim opowiedział w „oczyszczającym” wywiadzie dla „GQ”, w którym wziął na siebie całą winę.

 

Brad Pitt, sesja w GQ
Fot. materiały prasowe

Brad Pitt na okładce „GQ”

 

W tym czasie Angelina kupiła posiadłość w Wielkiej Brytanii, gdzie po rozwodzie miała zamieszkać wraz z dziećmi. Ale ostatecznie zmieniła zdanie dla dobra dzieci. Oboje z Bradem zdecydowali, że będzie lepiej, gdy zamieszkają w sąsiedztwie. Jolie z dziećmi przeprowadziła się do luksusowej rezydencji  w Los Feliz, wartej 25 milionów dolarów, położonej zaledwie dwie minuty drogi od ich starego domu.

 

Zobacz też: Wykorzystywała biedne dzieci? Angelina Jolie w ogniu krytyki. Aktorka zarzuca „Vanity Fair” kłamstwo!

 

Na łamach „Vanity Fair” aktorka mówiła ostatnio o swoich relacjach z Bradem: „Dbamy o siebie nawzajem i troszczymy się o naszą rodzinę, mamy ten sam cel”.

Angelina Jolie w Vanity Fair
Fot. Mert Alas, Marcus Piggott / Vanity Fair

Angelina Jolie w ostatnim wydaniu  „Vanity Fair”

 

Nikt nie ma wątpliwości, że oboje z Bradem bardzo mocno przeżyli rozstanie. W końcu przez trzynaście lat tworzyli szczęśliwą rodzinę i wspólnie wychowywali szóstkę dzieci (troje adoptowanych i troje biologicznych). Czy dla ich związku nie ma już ratunku?

 

Polecamy też: Kiedyś brała narkotyki i się samookaleczała, teraz oskarża Brada Pitta o przemoc. Ciemna strona Angeliny Jolie

 

Co z tym rozwodem?

Do tej pory nikt nie słyszał jeszcze o wyroku sądu w tej sprawie, a amerykański magazyn „Us Weekly” dotarł do informatora, który twierdzi, że żadne kroki prawne w tej kwestii nie zostaną podjęte: „Rozwód na razie nie wchodzi w grę. Od miesięcy nie zrobili nic, by pchnąć tę sprawę do przodu i wszystko wskazuje na to, że nie planują żadnych zmian w tym temacie”.

 

Amerykańskie media są zgodne, że Brad dalej kocha Jolie. A ona? Podobno po tym, jak wziął na siebie odpowiedzialność za rozpad małżeństwa, zrozumiała, że wciąż jest jej bliski. Doceniła jego szczerość i wysiłek jaki podjął, by pracować nad sobą. „Brad wiedział, że ma problem, którym musi się zająć. Wytrzeźwiał i przestał pić, by znowu zdobyć jej serce. Na Angelinie zrobiło to wrażenie”, mówi znajomy pary w „Us Weekly” . Ponoć oboje chodzą też do terapeuty. „Angie spróbuje zbudować z Bradem od nowa rodzinę, jeżeli zobaczy, że on naprawdę stara się być dobrym ojcem i partnerem. To musi stać się dla niego priorytetem”, czytamy w magazynie.

 

Angelina Jolie, Brad Pitt, rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta
Fot. East News

Angelina i Brad wraz z dziećmi

Przeczytaj: Szczere wyznania Angeliny Jolie i Brada Pitta kilka miesięcy po rozstaniu. Czy mają do siebie żal?

 

W plotkach o ich powrocie do siebie musi chyba coś być, skoro innym amerykański magazyn „Life&Style” już w maju sugerował, że Angelina i Brad są razem: „Widują się kilka razy w tygodniu. Powoli stare uczucie zaczyna odżywać. Dawno nie byli na siebie tak otwarci, właściwie można powiedzieć, że znów się umawiają”.

 

Jeśli Angelina i Brad potwierdzą, że rzeczywiście do siebie wrócili, będzie się działo! Plotkarskie media oszaleją i będą się bić o pierwszy wywiad i zdjęcia, a cały świat z zapartym tchem będzie śledził każdy ich krok. Z tego powodu, może lepiej, jeśli radosną nowiną państwo Pitt podzielą się z nami, gdy już będą całkowicie pewni swoich decyzji.

 

Polecamy też: Brad Pitt przerywa milczenie! W poruszających słowach opowiedział o walce z nałogiem i rozwodzie

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.