Angelina Jolie, Brad Pitt, main topic
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Rozwodu nie będzie?! Czy Angelina Jolie przebaczy mężowi?

Olga Figaszewska 10 sierpnia 2017 20:00
Angelina Jolie, Brad Pitt, main topic
Fot. Getty Images

Wielka miłość, sześcioro dzieci i… spektakularne rozstanie, które z zapartym tchem śledzi cały świat.  Chociaż wszystko wskazywało na to, że to już koniec związku Angeliny Jolie i Brad Pitt, właśnie nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji.  Czy najpiękniejsza para show-biznesu jednak się nie rozwiedzie?

 

Polecamy też: „To bardzo trudny czas dla mnie i mojej rodziny”. Angelina Jolie po raz pierwszy mówi o rozwodzie z Bradem Pittem

 

Rozstanie Brada i Angeliny

We wrześniu ubiegłego roku Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o stosowanie przemocy, znęcanie się nad całą rodziną i wniosła pozew do sąd o przyznanie jej całkowitej opieki nad dziećmi. Co więcej! Próbowała dowieść, że Pitt ma problemy z agresją oraz nadużywa alkoholu i narkotyków.  Utrzymywała, że Brad Pitt podczas jeden z wielu kłótni uderzył ich piętnastoletniego syna Maddoxa.

 

„Nie chcę dużo o tym mówić, poza tym że jest to bardzo trudny czas dla mnie i mojej rodziny. A zawsze będziemy rodziną. Przetrwamy ten trudny okres i mam nadzieję, że to naszą rodzinę wzmocni”, powiedziała aktorka w wywiadzie dla BBC, gdy po raz pierwszy komentowała rozstanie z Pittem.

 

Zanim sąd oczyścił aktora ze wszystkich zarzutów, Angelina otrzymała tymczasową opiekę nad dziećmi. Ostatecznie Pitt przyznał się do uzależnienia od alkoholu i narkotyków, rozpoczął terapię, by w końcu dojrzeć do decyzji o tymczasowym zawieszeniu kariery. O wszystkim opowiedział w „oczyszczającym” wywiadzie dla „GQ”, w którym wziął na siebie całą winę.

 

Brad Pitt, sesja w GQ
Fot. materiały prasowe

Brad Pitt na okładce „GQ”

 

W tym czasie Angelina kupiła posiadłość w Wielkiej Brytanii, gdzie po rozwodzie miała zamieszkać wraz z dziećmi. Ale ostatecznie zmieniła zdanie dla dobra dzieci. Oboje z Bradem zdecydowali, że będzie lepiej, gdy zamieszkają w sąsiedztwie. Jolie z dziećmi przeprowadziła się do luksusowej rezydencji  w Los Feliz, wartej 25 milionów dolarów, położonej zaledwie dwie minuty drogi od ich starego domu.

 

Zobacz też: Wykorzystywała biedne dzieci? Angelina Jolie w ogniu krytyki. Aktorka zarzuca „Vanity Fair” kłamstwo!

 

Na łamach „Vanity Fair” aktorka mówiła ostatnio o swoich relacjach z Bradem: „Dbamy o siebie nawzajem i troszczymy się o naszą rodzinę, mamy ten sam cel”.

Angelina Jolie w Vanity Fair
Fot. Mert Alas, Marcus Piggott / Vanity Fair

Angelina Jolie w ostatnim wydaniu  „Vanity Fair”

 

Nikt nie ma wątpliwości, że oboje z Bradem bardzo mocno przeżyli rozstanie. W końcu przez trzynaście lat tworzyli szczęśliwą rodzinę i wspólnie wychowywali szóstkę dzieci (troje adoptowanych i troje biologicznych). Czy dla ich związku nie ma już ratunku?

 

Polecamy też: Kiedyś brała narkotyki i się samookaleczała, teraz oskarża Brada Pitta o przemoc. Ciemna strona Angeliny Jolie

 

Co z tym rozwodem?

Do tej pory nikt nie słyszał jeszcze o wyroku sądu w tej sprawie, a amerykański magazyn „Us Weekly” dotarł do informatora, który twierdzi, że żadne kroki prawne w tej kwestii nie zostaną podjęte: „Rozwód na razie nie wchodzi w grę. Od miesięcy nie zrobili nic, by pchnąć tę sprawę do przodu i wszystko wskazuje na to, że nie planują żadnych zmian w tym temacie”.

 

Amerykańskie media są zgodne, że Brad dalej kocha Jolie. A ona? Podobno po tym, jak wziął na siebie odpowiedzialność za rozpad małżeństwa, zrozumiała, że wciąż jest jej bliski. Doceniła jego szczerość i wysiłek jaki podjął, by pracować nad sobą. „Brad wiedział, że ma problem, którym musi się zająć. Wytrzeźwiał i przestał pić, by znowu zdobyć jej serce. Na Angelinie zrobiło to wrażenie”, mówi znajomy pary w „Us Weekly” . Ponoć oboje chodzą też do terapeuty. „Angie spróbuje zbudować z Bradem od nowa rodzinę, jeżeli zobaczy, że on naprawdę stara się być dobrym ojcem i partnerem. To musi stać się dla niego priorytetem”, czytamy w magazynie.

 

Angelina Jolie, Brad Pitt, rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta
Fot. East News

Angelina i Brad wraz z dziećmi

Przeczytaj: Szczere wyznania Angeliny Jolie i Brada Pitta kilka miesięcy po rozstaniu. Czy mają do siebie żal?

 

W plotkach o ich powrocie do siebie musi chyba coś być, skoro innym amerykański magazyn „Life&Style” już w maju sugerował, że Angelina i Brad są razem: „Widują się kilka razy w tygodniu. Powoli stare uczucie zaczyna odżywać. Dawno nie byli na siebie tak otwarci, właściwie można powiedzieć, że znów się umawiają”.

 

Jeśli Angelina i Brad potwierdzą, że rzeczywiście do siebie wrócili, będzie się działo! Plotkarskie media oszaleją i będą się bić o pierwszy wywiad i zdjęcia, a cały świat z zapartym tchem będzie śledził każdy ich krok. Z tego powodu, może lepiej, jeśli radosną nowiną państwo Pitt podzielą się z nami, gdy już będą całkowicie pewni swoich decyzji.

 

Polecamy też: Brad Pitt przerywa milczenie! W poruszających słowach opowiedział o walce z nałogiem i rozwodzie

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.