Jolanta Fraszyńska ma problemy finansowe przez nietrafioną inwestycję
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jolanta Fraszyńska straciła oszczędności życia! 

Aktorka dokonała ryzykownej inwestycji

Konrad Szczęsny 13 marca 2018 17:30
Jolanta Fraszyńska ma problemy finansowe przez nietrafioną inwestycję
Fot. East News

Dzięki nowemu serialowi TVP Leśniczówka widzowie będą mogli podziwiać Jolantę Fraszyńską na szklanym ekranie po dość długiej przerwie. W związku z działaniami promocyjnymi aktorka zaczęła również pojawiać się na salonach oraz udzielać wywiadów. W jednym z nich wyznała, że jakiś czas temu źle zainwestowała oszczędności życia i teraz ma problemy finansowe...

Nieudana inwestycja Jolanty Fraszyńskiej

Jak podaje jeden z tygodników, aktorka chciała zapewnić dobry start w dorosłym życiu starszej córce Nastazji z małżeństwa z Robertem Gonerą. Aby to zrealizować, zainwestowała oszczędności życia w... dzieła sztuki. Okazało się jednak, że padła ofiarą oszustki.

„Mózgiem oszukańczej operacji była właścicielka szwedzkiej galerii, która przekonywała, że lokata kapitału w sztukę nowoczesną to oferta przeznaczona dla wybrańców. Znane z show-biznesu osoby podpisywały umowę, na mocy której kupowały dzieło sztuki. Dostawały certyfikat, potwierdzający, że zostali jego właścicielami, choć często nie widzieli go na oczy”, zdradza Dobry tydzień.

Jolanta Fraszyńska zainwestowała w dzieła sztuki i padła ofiarą oszustów

Joanna, bo tak nazywała się właścicielka galerii, zapewniała klientów, że ich roczny zysk wyniesie około 30 procent. Nie trzeba dodawać, że obietnice te nie miały żadnego pokrycia. Skala wyłudzeń przyprawia o zawrót głowy: jak udało się oszacować, oszustka jest winna osobom z show-biznesu około 300 milionów złotych, a białostocka prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo!

„Z utęsknieniem czekam na zwrot pieniędzy, włożyłam w to wszystkie oszczędności. Były przeznaczone na mieszkanie dla córki. Jestem pokrzywdzoną klientką, tak jak kilku innych aktorów”, wyznała gorzko Jolanta Fraszyńska w rozmowie z Twoim Stylem.

Póki co niewiele jednak wskazuje na to, by aktorka miała odzyskać zainwestowanie pieniądze.  

Jolanta Fraszyńska na premierze płyty Kasi Żak

Jolanta Fraszyńska
Fot. ONS

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.