Johnny Depp
Fot. East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Johnny Depp kończy 54 lata. Czego nie wiecie o największym buntowniku Hollywood?

Weronika Kostyra 9 czerwca 2017 10:15
Johnny Depp
Fot. East News

 

Johnny Depp to wieczny buntownik i zły chłopiec Hollywood. Zaczynał jako niepokorny nastolatek, następnie wydawało się, że wydoroślał i ustatkował, ale jego ostatnie „wybryki” są dowodem na to, że była to tylko chwilowa przemiana.

 

Dzisiaj aktor obchodzi 54 urodziny. Choć obecnie jego kariera nie ma się najlepiej i mówi się, że jest jednym z najbardziej przepłacanych aktorów, nadal jest niezwykle popularny. Jego role w filmach „Piraci z Karaibów”, „Edward Nożycoręki” czy „Czekolada” przeszły do historii kina, a fanki, tak jak kiedyś, za nim szaleją. Wszyscy znamy jego ekranowe wcielenia, ale jego barwne życie prywatne jest pełne tajemnic i ciekawostek. Oto kilka najbardziej niezwykłych z nich:

Johnny Depp - ciekawostki

1. W całym filmie „Edward Nożycoręki” wypowiedział tylko 169 słów.

 

2. Jest fanem tatuażu. Podczas związku z Winoną Ryder wytatuował sobie na ręce napis „Winona Forever” (Winona na zawsze), natomiast po rozstaniu usunął laserowo dwie litery i pozostawił tatuaż „Wino Forever” (wino na zawsze).

 

3. Jego pasją jest muzyka. Zawsze podkreślał, że gdyby nie kariera aktorska, zostałby muzykiem. W wolnym czasie często gra na gitarze, występował nawet z kilkoma zespołami.

 

4. Ma indiańskie korzenie, jego dziadek ze strony mamy pochodził z plemienia Czirokezów.

 

5. Nie lubi oglądać filmów, w których zagrał.

 

6. Od urodzenia nie widzi na lewe oko, to tłumaczy fakt, że często pojawiał się w przyciemnianych okularach.

 

7. Jest z zamiłowania kolekcjonerem. Jego kolekcje zawierają m.in. broń, sztuczne wąsy, peruki, krawaty i kapelusze.

 

8. Mimo wybuchowego charakteru, aktor ma dobre serce. Wiele razy brał udział w akcjach charytatywnych, najczęściej odwiedzając chore dzieci w przebraniu filmowego pirata, Jacka Sparrowa.

 

Zobacz też: „Johnny Depp skończył się jako aktor”. Była menadżerka zdradza jego mroczne sekrety

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?