Johnny Depp i Amber Heard
Fot. Julie Edwards/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Johnny Depp chciał utopić i spalić Amber Heard?!

Ujawniono szokującą treść SMS-ów aktora

Sabina Zięba 27 lutego 2020 11:30
Johnny Depp i Amber Heard
Fot. Julie Edwards/East News

Ich małżeństwo trwało zaledwie dwa lata, lecz jego konsekwencje ciągną się do dziś. Johnny Depp, który dla blond piękności, Amber Heard, porzucił swoją wieloletnią partnerkę, Vanessę Paradis, obecnie pewnie tego żałuje. Ich sądowe przepychanki zamiast zmierzać ku końcowi, przybierają na sile. Najnowsze dowody obciążają popularnego aktora, pokazując jego inne oblicze... Czyżby był winny?

Groźby Johnny'ego Deppa

Johnny Depp i Amber Heard rozwiedli się w 2017 roku. Aktorka oskarżyła go o brutalne pobicie, a cała sprawa odbiła się głośnym echem w mediach. Ich konflikt śledził cały świat. Wiele osób odwróciło się od artysty, który wówczas stracił wiele propozycji zawodowych. Ten jednak się nie poddał i postanowił udowodnić, że Heard wszystko ukartowała i tak naprawdę zależało jej wyłącznie na jego majątku. 

W środę 26 lutego kolejne szczegóły owej batalii ujrzały światło dzienne. Podczas rozprawy sądowej, którą Johnny Depp wytoczył magazynowi The Sun, z powodu nazwania go w jednym z artykułów „żonobijcą”, ujawniono szokującą treść SMS-ów aktora do przyjaciela z branży, Paula Bettany'ego.

W londyńskim sądzie gwiazdor pojawił się w towarzystwie swojego adwokata, Davida Sherborne'a. Drugą ze stron reprezentował Adam Wolanski, który odczytał kontrowersyjne wiadomości. Serwis Page Six podaje, że Depp napisał: „Spalmy Amber”, a po kilku godzinach dodał: „Utopmy ją, zanim ją spalimy! Potem zerżnę jej trupa, żeby mieć pewność, że faktycznie nie żyje”.

Aktor zwierzał się ówczesnemu przyjacielowi także ze swoich problemów z alkoholem: „Odstawiam wódę stary. Piłem całą noc, zanim odwiozłem Amber na lotnisko w LA w niedzielę... Niefajnie... Żadnego jedzenia od kilku dni... Prochy... Pół butelki whisky, z tysiąc Red Bulli i wódek, tabletki, dwie butelki szampana na pokładzie... I co mam w zamian? Wściekłego Indianina w j**anym zamroczeniu, który wykrzykuje obelgi i obraża każdego, kto się napatoczy. Dość tego. Jestem podobno zbyt bystry, żeby wyżywać się na kimś, kogo kocham... Jestem na to wszystko za stary, ale tabletki są spoko”.

Jak owe wiadomości znalazły się w posiadaniu Wolanskiego? Podobno... przez przypadek. 70 tysięcy SMS-ów trafiło w ręce prawnika z powodu pomyłki poprzednika reprezentującego aktora. Czy pogrążą Deppa na oczach całego świata?  

Amber Heard i Johnny Depp

Johnny Depp, Amber Heard, rozstania roku 2016
Fot. Getty Images

Johnny Depp i Amber Heard w czarnych garniturach i białych koszulach
Fot. Eastnews

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.