Joanna Racewicz zawieszona w TVP z powodu lokowania produktu na Instagramie
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Joanna Racewicz znalazła nową pracę! Dziennikarka zasili szeregi konkurencji TVP...

Wiemy, kiedy pierwszy raz zobaczymy ją na ekranie!

Rafał Kowalski 3 sierpnia 2018 14:01
Joanna Racewicz zawieszona w TVP z powodu lokowania produktu na Instagramie
Fot. East News

Wiosną tego roku, po kilkunastu latach współpracy z Telewizją Polską, Joanna Racewicz odeszła z firmy w atmosferze skandalu. Po prawie pół roku odpoczynku, dziennikarka znalazła nową pracę! Okazuje się, że już niedługo zobaczymy prezenterkę na antenie Polsatu News.

Jaki program poprowadzi Joanna Racewicz w Polsacie?

Jak podaje portal Wirtualne Media, dziennikarka zasili szeregi zespołu Wydarzeń, a konkretnie poprowadzi wieczorne wydanie magazynu nadawane na antenie kanału tematycznego Polsat News. Kiedy Joannę Racewicz zobaczymy pierwszy raz w tej roli? Po wakacjach. Prezenterka będzie prowadziła program na zmianę z Bogdanem Rymanowskim.

Jak wyglądało odejście Joanny Racewicz z TVP?

Problemy Joanny Racewicz z szefostwem Telewizji Polskiej zaczęły się w połowie marca 2018, kiedy to odsunięto dziennikarkę od prowadzenia porannego pasma Pytania na śniadanie. Powodem tej decyzji według zarządu TVP był fakt, że Joanna Racewicz reklamowała na swoim Instagramie produkty pomagające w diecie. Telewizja Polska uznała to niezgodne z zasadami etyki. Chwilę później, Joanna Racewicz, która nie zgadzała się z decyzję kierownictwa, oznajmiła, że odchodzi z pracy. Kończę duży i ważny etap w życiu, nie czekając na decyzję z Woronicza 17. Kończę na własnych warunkach, sama, z podniesioną głową. Bo nie czuję się winna, podkreśliła w oświadczeniu.

Mamy nadzieję, że nowe miejsce pracy będzie dla dziennikarki o wiele bardziej przyjazne pod wieloma względami. Życzymy samych sukcesów zawodowych i nie możemy doczekać się na pierwszy odcinek programu Wydarzenia 22:00 z Panią Joanną w roli głównej.  

Joanna Racewicz
Fot. East News

Gala Kryształowe Zwierciadła 2018: Joanna Racewicz
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.