Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fot. Piotr Molecki/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Przetakiewicz przedstawiła partnera mamie. „Została przekupiona różami i balonami” 

Polubiła go?

Monika Katarzyna Krupska 12 października 2018 11:00
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fot. Piotr Molecki/East News

Joanna Przetakiewicz od kilku miesięcy nie kryje się ze swoim uczuciem! Projektantka jest szczęśliwie zakochana w Rinke Rooyensie. 50-latka właśnie wyznała, że przedstawiła ukochanego mamie. Czy wybranek Joanny spodobał się pani Marii? 

Joanna Przetakiewicz przedstawiła partnera mamie 

Joanna Przetakiewicz gościła w Dzień Dobry TVN. Projektantka z początku nie opowiadała o miłości, a o... kosmetykach domowej roboty! Jak się okazuje, za wspaniałym wyglądem 50-latki nie stoją drogie kremy, a te z przygotowane w łazience. Jaki jest zatem np. ulubiony peeling Joanny? „Do fusów do kawy należy dodać cukier albo sól morską, do tego oliwę z oliwek i cała się peelingujesz”, zachęcała na antenie. 

Założycielka La Manii zdradziła też przepis na delikatne usta. Na szczoteczkę do zębów wystarczy nałożyć miód i cukier i należy delikatnie masować usta. Trików urodowych nauczyła ją jej mama. Pani Maria zawsze uwielbiała dbać o siebie, robiła sama kremy. „Dbałam o siebie. Nie przesadnie, ale dbałam”, powiedziała w Dzień Dobry TVN. 

Dziennikarka stacji korzystając z okazji zapytała panie, jaka jest dziś relacja między nimi? Okazało się, że w dzieciństwie Joanna była trudna i turbulentna. „Byłam totalną buntowniczką. Nie wiem czy chciałabym mieć taką córcie”, wyznała projektantka. I dodała, że dziś ich relacja jest świetna, a mama zawsze umie najlepiej doradzić, także i w uczuciowych kwestiach. 

„Mama zawsze wie czy warto czy nie warto (wchodzić w daną relację - red.)”, zaczęła 50-latka. Czy pani Maria doradzała też córce wejście w relację z Rinke Rooyensem? „Mama została przekupiona różami i balonami”, powiedziała Przetakiewicz. Na co uśmiechem odpowiedziała pani Maria i dodała, że partner córki jest „prawdziwy”

„Warto rozmawiać z mamami i się słuchać”, zakończyła projektantka.  

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.